Biletomat Pop / Rock XII Festiwal Piosenki Młodzieżowej "Śpiewaj - koncert odwołany i Walcz!" - koncert Cleo

Pop / Rock: XII Festiwal Piosenki Młodzieżowej "Śpiewaj - koncert odwołany i Walcz!"  - koncert Cleo

Bilety na Pop / Rock

XII Festiwal Piosenki Młodzieżowej "Śpiewaj - koncert odwołany i Walcz!" - koncert Cleo

termin

Czw, 22 października 2020 godz. 18:00

miejsce

JOK Jarocin
plac FMR nr. 1, Jarocin

organizator

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Jarocin

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 01 wrz 2020 12:55

50 PLN

Wyprzedane

Standard

Standard

dostępna do
Wt, 01 wrz 2020 12:55

30 PLN

Wyprzedane 

📄Cleo wystąpi w Jarocinie!

Cleo


Zapraszamy na XII Festiwal Piosenki Młodzieżowej "Śpiewaj i Walcz!" oraz występ Cleo!

CLEO – wokalistka, autorka tekstów, malarka, projektantka - kobieta wielu talentów. Dziewczyna o słowiańskim uroku z czarnym głosem, królowa YouTube i pierwsza Słowianka Rzeczpospolitej. Kształtowała swój wokal w kierunku muzyki: Soul, Gospel, R’n’B, Funk i Hip Hop, fascynując się wielkimi divami światowej sceny – Arethą Franklin, Whitney Houston, Patti LaBelle, Chaką Khan, Laryn Hill. Odkryta przez Donatana, w 2013 wydała singiel "MY SŁOWIANIE" który stał się jednym z największych hitów radiowych, został wyświetlony na kanale YouTube łącznie w różnych wersjach PONAD 100 milionów razy i stał się cyfrową piosenką roku 2014. W tym samym roku reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizji a jej występ uważany jest za jeden z lepszych i barwniejszych epizodów Eurowizji. Wydana rok później płyta HIPER/CHIMERA uzyskała status potrójnej platyny.

Cleo jest najpopularniejszą Polską wokalistką w sieci, jej profile społecznościowe zgromadziły ponad półtora miliona fanów, a jej teledyski na YouTube wyświetlono około 300 milionów razy. W 2016 roku Cleo wydała swój drugi album BASTET który już przed trafieniem do sklepów na etapie przedsprzedaży uzyskał wyróżnienie złotej płyty a po kilku meisiącach podwójnej platyny. Pierwszy singiel z płyty, "Zabiorę Nas" uzyskał najwyższy status diamentowego singla oraz Cyfrowej Piosenki roku 2016.

W 2018 roku Cleo rozpoczęła prace nad swoim trzecim albumem, pierwszym singlem z płyty został przebój "ŁOWCY GWIAZD" który 4 miesiące po premierze osiągnął 40 milionów wyświetleń. Kolejnymi singlami zostały "Za Krokiem Krok" oraz "DOM (STAMINA)".  

Bilet w cenie 30zł przysługuje dzieciom i młodzieży za okazaniem legitymacji szkolnej lub studenckiej przy weryfikacji biletuDzieci do 6 lat wstęp wolny. 

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie

Wydarzenia Przeniesione