Biletomat Rekreacja Mini Festiwal: Taniec, Śpiew i Joga

Rekreacja: Mini Festiwal: Taniec, Śpiew i Joga

Bilety na Rekreację

Mini Festiwal: Taniec, Śpiew i Joga

termin

Pt, 09 lip 2021 - Nd, 11 lip 2021

miejsce

Las Palace
Parkowa 3, 63-041 Chocicza

organizator

PBN Polska

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do wyczerpania,
najpóźniej do
Nd, 30 maj 2021 23:59

490 PLN

Wyprzedane

Standard

I Pula

dostępna do wyczerpania,
najpóźniej do
Nd, 30 maj 2021 23:59

630 PLN

Wyprzedane


 

📄Festiwal Relaksu w Las Palace!

Biodanzy -Tańca Życia, Śpiewu Intuicyjnego, MuscoYogii - Joga z Muzyką na Żywo, Medytacji opowiadanych i śpiewanych oraz muzyczne i ogniowe niespodzianki a także wspólny ogień i śpiew ptaków a wszystko to w stuletnim pałacu niedaleko Poznania.

Będą czekać na Ciebie między innymi:

💃Biodanza 

Taniec Życia. Podróż przez rytmy, melodie, emocje i spotkania. Poprzez muzykę i zabawę Biodanza pomaga nam pogłębić samoświadomość, połączenie z emocjami i umiejętnością wyrażania ich. Pomaga nam rozwijać i uwalniać wewnętrzny potencjał, chęć działania, kreatywność, pewność siebie i radość z życia. Metoda ta opiera się na modelu teoretycznym i zyskała popularność już w ponad 30 krajach na całym świecie

🥁 Muscoyoga

Music Communication Yoga to jogowo-muzyczna podróż ku sobie. Połączenie kreatywnych jogowych sekwencji i autorsko skomponowanych kompozycji muzycznych dostosowanych do charakteru Vinyasowego Flow. Ideą projektu jest komunikowanie się za pomocą muzyki i ruchu ze swoim ciałem jak również komunikacja pomiędzy naturą, technologią, sztuką i człowiekiem.

🎼 Śpiewokręgi 

Jest to połączenie medytacji opowiadanej z muzyką i śpiewem na żywo oraz niesamowitej okazji aby spróbować śpiewać. Podczas medytacji Anahita zabierze Cię w podróż przez dźwięki, następnie, otworzy przestrzeń i jeśli tylko poczujesz chęć zaprosi Cię do wspólnego śpiewu intuicyjnego. To idealna szansa aby zmienić swoje wyobrażenia na temat śpiewania oraz doświadczyć przyjemności płynącej z zabawy głosem.

🌄Koncert Natura Czakr

Baśniowe muzyczne opowieści Arteterapeutyczne dla dorosłych, czyli kojąca i odkrywcza podróż w głąb siebie, pomagająca dotrzeć do tego co zapomniane i nieodkryte. Doświadczycie ciekawego połączenia elektroniki z instrumentami akustycznymi i brzmieniami natury.

Prowadzący:

Anahita. Od 6 lat dzieli się swoją pasją do śpiewu, tańca i naturalnej ekspresji inspirując i zapraszając do przestrzeni wewnętrznej harmonii i spokoju. Zabiera w kojące podróże dźwiękowe podczas medytacji, koncertów czy śpiewokręgów. Psycholożka i absolwentka 4 letniej szkoły Biodanzy w Berlinie.

MuscoYoga projekt artystyczny, którego założycielami są Wiktor Łoś - producent muzyczny i multiinstrumentalista oraz Kasia Kata - psycholożka, instruktorka Vinyasa Jogi (oraz innych form świadomego ruchu). MuscoYoga w błyskawicznym tempie idzie do przodu, rozwijając się zarówno w Polsce jak i za jej granicami.

Inwestycja:

490 zł do 30.05
590 zł do 09.07 lub do wyczerpania miejsc.
Z wyżywieniem dodatkowo 140 zł.

Wyżywienie:

Wegetariańskie jedzonko by Szkolna cafe & wine:
Piątek - Obiadokolacja.
Sobota - śniadanie i obiadokolacja.
Będzie możliwość wykupienia sobie również obiadokolacji w Niedziele wieczorem.

W pobliżu znajdują się również sklepy spożywcze i pizzeria.

Nocleg.
Polecamy zabrać ze sobą namiot, śpiwór i skorzystać z okazji noclegu na łonie natury lipcową nocą. Parkowe pole namiotowe zapewnia prysznic z ciepłą wodą. Będzie można spać również w budynku, prosimy zabrać karimaty i śpiwory. W pobliżu znajdują się również domki campingowe u uroczego małżeństwa Holendrów, Camping Małe Miasto, kontakt: http://www.male-miasto.eu/pl/

Kup bilet już dzisiaj na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK