Biletomat Rekreacja Poznań Mistrzowska Noc Saunowa

Rekreacja: Mistrzowska Noc Saunowa

Bilety na Rekreację

Mistrzowska Noc Saunowa

termin

Pt, 20 lipca 2018 godz. 11:00

miejsce

Termy Maltańskie
ul. Termalna 1, 61-028 Poznań

organizator

Termy Maltańskie Sp. z o.o.

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I PULA

dostępna do
Pt, 20 lip 2018 20:00

99 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Mistrzowska Noc Saunowa w Termach Maltańskich!

MISTRZOWSKA NOC SAUNOWA
W piątek 20 lipca w Świecie Saun prawdziwa sensacja!
Noc saunowa z udziałem gości specjalnych: Kasi Klajn i Łukasza Dłużniewskiego!

To najbardziej utytułowani polscy Saunamistrzowie ostatnich lat. Kasia jest Wicemistrzynią Świata z roku 2017, Łukasz w maju 2018 zdobył tytuł Mistrza Polski a w duecie zdobyli srebro podczas tegorocznych Mistrzostw Polski!
Seanse parowe w ich wykonaniu to nie tylko uczta dla ciała ale też i ducha. Oboje, poza niekwestiowanymi umiejętnościami technicznymi, w saunie nie szczędzą swojego talentu aktorskiego. Ich seanse to prawdziwe show, istny popis umiejętności i uczta dla zmysłów. Podczas Mistrzowskiej Nocy Saunowej nasi goście zaprezentują zwycięskie seanse, którymi zdobyli ostatnie tytuły m.in. Alter Ego, Janko Muzykant czy Eva – drzewo życia”. Nie możemy się też doczekać seansu o 23:00 Free Style Battle. Ten pojedynek na ręczniki, który zakończy noc saunową – z pewnością dostarczy wielu emocji i mistrzowsko rozgrzeje uczestników pokazu.

Tej nocy zobaczymy także naszych reprezentantów, którzy na Mistrzostwach Polski jako drużyna zdobyli nagrodę specjalną Polskiego Towarzystwa Saunowego. Na wyróżniony seans Bękarty sauny w wykonaniu Stasia, Piotra i Marcina zapraszamy o 21:00. Na Mistrzowskiej nocy nie może oczywiście zabraknąć seansu Marsjan, którym Marcin Ciesielski wywalczył udział w barażach na Mistrzostwach Świata w Belgii!

To będzie naprawdę gorąca lipcowa noc.

Na to wydarzenie obowiązują specjalne bilety, które w cenie 99 zł dostępne są już dziś w recepcji Kompleksu oraz w sieci na biletomat.pl. Liczba miejsc w saunie Panorama jest ograniczona, zakup biletu gwarantuje uczestnictwo we wszystkich seansach pokazowych tej nocy:

18:00 EVA - drzewo życia (Kasia)
19:00 MARSJANIN (Marcin)
20:00 ALTER EGO (Łukasz i Kasia)
21:00 BĘKARTY SAUNY (Piotr, Stasiu, Marcin)
22:00 JANKO MUZYKANT (Łukasz)
23:00 FREESTYLE BATTLE (Kasia i Łukasz)

Już dziś rezerwujcie sobie czas!
Zapraszamy

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.