Biletomat Bilety Kolekcjonerskie Noc Saunowa „Belfer i uczeń”

Rekreacja: Noc Saunowa „Belfer i uczeń”

Bilety na Rekreację

Noc Saunowa „Belfer i uczeń”

termin

Pt, 21 września 2018 godz. 17:00

miejsce

Termy Maltańskie
ul. Termalna 1, 61-028 Poznań

organizator

Termy Maltańskie Sp. z o.o.

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Pt, 21 wrz 2018 14:00

99 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Noc Saunowa „Belfer i uczeń”

W piątek 21 września zapraszamy na kolejną noc saunową. Zainspirowani początkiem roku szkolnego nasi saunamistrzowie stworzyli tematyczne seanse o dzieleniu się wiedzą i osiąganiu spektakularnych rezultatów.

Tematem przewodnim nocy będą „Belfer i uczeń”. Sauna Panorama stanie się areną występów saunamistrzów i saunamistrzyń, którzy wcielą się w charakterystyczne role mentorów, nauczycieli oraz ich słynnych uczniów, którzy chcą osiągnąć mistrzostwo w różnorodnych dziedzinach. Nie zabraknie bohaterów książkowych („Mistrz i Małgorzata”), komediowych („Zakonnica w przebraniu”), jak również bohaterów filmowych hitów wszechczasów („Gwiezdne wojny”)

Seanse w formie show okraszone będą muzyką, charakteryzacją saunamistrzów i prowadzone będą według scenariusza. Noc saunowa to połączenie intensywnych seansów parowych z popisami aktorskimi prowadzących i świetną zabawą uczestników. Tego dnia w Saunie Panorama nie obowiązuje strefa ciszy!

Aby uczestniczyć w seansach w ramach nocy saunowej wystarczy zakupić specjalny bilet w cenie 99 zł, który upoważnia do całodziennego pobytu w Strefie Żółtej oraz daje gwarancję wstępu na wszystkich 7 seansów pokazowych. Bilety dostępne są już dziś w kasie Kompleksu i na Biletomat.pl. Na każdego uczestnika nocy saunowej czekać będzie powitalne piwo ( alkoholowe lub bezalkoholowe). Liczba miejsc w Saunie Panorama jest ograniczona, dlatego sugerujemy punktualne przybycie na seanse.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.