Biletomat Rekreacja Poznań Noc Saunowa „Serialowy zawrót głowy”

Rekreacja: Noc Saunowa „Serialowy zawrót głowy”

Bilety na Rekreację

Noc Saunowa „Serialowy zawrót głowy”

termin

So, 27 Styczeń 2018 godz. 19:00

miejsce

Termy Maltańskie
ul. Termalna 1, 61-028 Poznań

organizator

Termy Maltańskie Sp. z o.o.

Bilety


Standard

I pula

dostępna do
So, 27 sty 2018 17:00

99 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄27 stycznia zapraszamy na pierwszą tegoroczną noc saunową!

W nocy z soboty na niedzielę zespół Świata Saun zaprasza do relaksu i zabawy w telewizyjnym klimacie. „Serialowy zawrót głowy” będzie doskonałym rozpoczęciem cyklu imprez saunowych w 2018 roku. Nasi saunamistrzowie zabiorą wszystkich w klimat znanych i popularnych seriali polskich i zagranicznych. Uczestnicy doświadczą pełnej intryg gry o tron, spotkają Wikingów i poczują prawdziwy żar tropików. Nie zabraknie również wstawek z polskich seriali komediowych. W programie znajdą się wyjątkowe choreografie mistrzów ceremonii i naturalne aromaty z całego świata.

Noc saunową rozpocznie seans o godzinie 19:00. Ostatni seans odbędzie się o północy. Strefa Świata Saun do dyspozycji Państwa będzie aż do godziny 1:00 nad ranem.

Aby uczestniczyć w pokazach w ramach nocy saunowej należy kupić specjalny bilet w cenie 99 zł. W ramach biletu można skorzystać z aż 14-godzinnego pobytu w Świecie Saun oraz w pozostałych strefach Term Maltańskich (Aquapark i Baseny Sportowe). Każdy z gości otrzyma powitalne piwo (do wyboru także w wersji bezalkoholowej). Wszystkie seanse pokazowe odbędą się w saunie zewnętrznej Panorama.

Zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie. Emocje i gorąca atmosfera gwarantowane.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.