Biletomat Rekreacja Poznań Termy Maltańskie - Strefa Żółta

Rekreacja: Termy Maltańskie - Strefa Żółta

Bilety na Rekreację

Termy Maltańskie - Strefa Żółta

miejsce

Termy Maltańskie
ul. Termalna 1, 61-028 Poznań

organizator

Termy Maltańskie Sp. z o.o.

Galeria (powiększ)

 

📄Termy Maltańskie - Strefa Żółta

 

Uwaga! W przypadku wykorzystania tylko części biletów w zamówienia nie ma możliwości zwrotów pozostałych biletów. 

Każdy zakupiony bilet podlega wymianie w Biurze Obsługi Klienta Term Maltańskich do 24 stycznia (24.01.2020 r.) i po tym terminie nie będzie ważny.

Termin ważności karnetu rozpoczyna swój bieg od momentu wymiany w kasach Term Maltańskich na kartę magnetyczną przez umieszczony w opisie danego karnetu okres czasu. Wszystkie karnety są dostępne w taryfie poniedziałek – niedziela.

Bilety zakupione na stronie Biletomat.pl prosimy wymieniać na opaski lub karty w punkcie "Informacja" w Termach Maltańskich (na wprost wejścia głównego).

Rodzaje płatności:

Szybka płatność - PayU: Opłata 0,64%
Zamówienie realizowane na bieżąco przez system płatności PAYU

Regulamin korzystania z kompeksu:

http://www.termymaltanskie.com.pl/termy-maltanskie/regulaminy/regulamin-korzystania-z-kompleksu/

STEFA ŻÓŁTA: 

Świat Saun 

Wyjątkowa strefa regeneracji i odpoczynku. Jest niczym ukryte w kambodżańskiej dżungli, zagubione miasto Angkor. To kilkanaście rodzajów saun: z koloroterapią, łaźnia kwiatowa, sauny zewnętrzne z 200-letniego drewna Kelo, łaźnia turecka, grota śnieżna i tężnia solna. Tepidarium i zielony taras stanowią doskonałe uzupełnienie tej strefy relaksu. Wizyta w Świecie Saun to niezapomniane doznania zarówno dla ciała, jak i dla ducha.

Aquapark 

Wodny świat zabawy i relaksu dla całej rodziny. Największy Aquapark w Polsce to 16 różnorodnych basenów, 13 zjeżdżalni, plaża zewnętrzna, jacuzzi, kurtyny i bicze wodne. Basen z falami morskimi oraz dzikie rzeki to raj dla miłośników mocnych wrażeń. Na najmłodszych poszukiwaczy przygód czekają statek piracki, ścianka wspinaczkowa i dziecięca kraina zabawy. Największą atrakcję stanowią baseny z wodą geotermalną o właściwościach leczniczych oraz gorące baseny zewnętrzne dostępne przez cały rok. To doskonałe miejsce na aktywny wypoczynek i relaks.

Baseny Sportowe 

Kompleks pełnowymiarowych basenów o światowym standardzie, zaprojektowany z myślą o organizacji największych zawodów sportowych. 50-metrowy basen olimpijski, basen o głębokości 5 m, wieża do skoków, siłownia i sauny stanowią idealne warunki do kompleksowych treningów pływackich, waterpolo, skoków do wody, pływania synchronicznego oraz nurkowania. To wyjątkowe miejsce zarówno dla amatorów sportów wodnych, jak i wyczynowych sportowców.

 

Termin ważności karnetu rozpoczyna swój bieg od momentu wymiany w kasach Term Maltańskich na kartę magnetyczną przez umieszczony w opisie danego karnetu okres czasu.

Wszystkie karnety są dostępne w taryfie poniedziałek – niedziela.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

 

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.