Biletomat Rekreacja Poznań Urodzinowa Noc Saunowa

Rekreacja: Urodzinowa Noc Saunowa

Bilety na Rekreację

Urodzinowa Noc Saunowa

termin

Pt, 19 października 2018 godz. 18:00

miejsce

Termy Maltańskie
ul. Termalna 1, 61-028 Poznań

organizator

Termy Maltańskie Sp. z o.o.

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I PULA

dostępna do
Pt, 19 paź 2018 15:00

99 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Urodzinowa Noc Saunowa w Termach Maltańskich

Ania Kluczyńska, Zbyszek Owczarek

Imprezy saunowe w Termach Maltańskich mają swoją bogatą historię i przyciągają miłośników saunowania, którzy cenią sobie połączenie zdrowego relaksu i dobrej zabawy.

W piątkową noc 19 października z okazji 7 urodzin kompleksu zapraszamy na niezwykłą noc saunową, w której wystąpią zaproszeni goście - uczestnicy tegorocznych Mistrzostw Świata Saunamistrzów! 
Areną Urodzinowej Nocy Saunowej będzie Sauna Panorama, w której swoje popisowe seanse zaprezentują nasi znakomici goście z Wrocławia oraz nasi saunamistrzowie. Ania Kluczyńska i Zbyszek Owczarek to reprezentanci Polski na tegorocznych Mistrzostwach Świata Saunamistrzów. Oboje mogą pochwalić się też znakomitymi wynikami na krajowym podwórku. Ania zdobyła tytuł Mistrza Polski 2017, z kolei Zbyszek jest II wicemistrzem Polski 2018!
Uczestnicy Nocy Saunowej będą mieli okazję także zobaczyć pokazy naszych saunamistrzów. Premiera tych seansów nastąpi tydzień wcześniej podczas najstarszego turnieju saunamistrzów w Polsce Silesian Towel Fight. W autorskim seansie solo zaprezentuje się Ewa Wawrzyniak, a drużynowo wystąpią Gustaw Sielicki i Piotr Sikorski.
Seanse specjalne w ramach Urodzinowej Nocy Saunowej startują od godziny 18:00 i odbywać się będą zawsze o pełnej godzinie. Ostatni seans rozpocznie się o 23:00. Aby w nich uczestniczyć należy kupić specjalny bilet w cenie 99 zł, który gwarantuje miejsce na wszystkich sześciu pokazach. W ramach biletu można oczywiście korzystać ze wszystkich trzech stref Term Maltańskich już od godziny 11:00. Każdy z gości otrzyma powitalne piwo (do wyboru także wersja bezalkoholowa).
 
Bilety dostępne są już dziś w recepcji Kompleksu oraz na stronie Biletomat.pl. Liczba biletów jest ograniczona!
Zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie, świętujcie z nami 7. urodziny naszego saunarium!
Emocje i gorąca atmosfera gwarantowane!


Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.