Biletomat SPA Poznań Noc Saunowa „Najlepsze z najlepszych”

SPA: Noc Saunowa „Najlepsze z najlepszych”

Bilety na SPA

Noc Saunowa „Najlepsze z najlepszych”

termin

Pt, 28 grudnia 2018 godz. 18:00

miejsce

Termy Maltańskie
ul. Termalna 1, 61-028 Poznań

organizator

Termy Maltańskie Sp. z o.o.

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I PULA

dostępna do
Pt, 28 gru 2018 18:00

99 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Noc saunowa w Termach Maltańskich 28 grudnia

Drodzy Saunowicze! Tradycyjnie w grudniu zapraszamy Was na wydarzenie w Świecie Saun „Najlepsze z najlepszych”. To noc saunowa, podczas której zaprezentujemy najbardziej spektakularne seanse parowe spośród tegorocznych eventów wybrane przez Was w głosowaniu. Wasze typy możecie przekazywać w ankiecie prowadzonej co 3 dni na profilu Term Maltańskich na Facebooku.

Noc saunowa odbędzie się w piątek 28 grudnia. To doskonała okazja, żeby spalić kalorie złapane podczas Świąt Bożego Narodzenia a jednocześnie poczuć imprezowy klimat przed zabawą Sylwestrową. Nasi saunamistrzowie zapewnią jak zwykle niebanalne stroje, znakomitą charakteryzację oraz seanse znane i lubiane przez saunowiczów. Będzie to swoisty spacer po najlepszych momentach upływającego roku w Świecie Saun.

Pierwszy seans w Saunie Panorama startuje o 18:00, ostatni rozpocznie się o 23:00 i będzie to seans niespodzianka połączony z konkursem w którym będą mogli wykazać się nasi stali bywalcy. Bilety na to wydarzenie dostępne są w przedsprzedaży. W cenie 99 zł gwarantujemy miejsce na wszystkich seansach w Saunie Panorama, powitalne piwo (także w wersji bezalkoholowej) i dostęp do wszystkich atrakcji strefy żółtej w godzinach 11:00-24:00.

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.