Biletomat SPA Poznań Noc Saunowa „Szmuny na medal”

SPA: Noc Saunowa „Szmuny na medal”

Bilety na SPA

Noc Saunowa „Szmuny na medal”

termin

Pt, 26 kwietnia 2019 godz. 18:00

miejsce

Termy Maltańskie
ul. Termalna 1, 61-028 Poznań

organizator

Termy Maltańskie Sp. z o.o.

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I PULA

dostępna do
Pt, 26 kwi 2019 16:00

99 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Noc Saunowa w Termach Maltańskich


W piątek 26 kwietnia mistrzowska noc w Świecie Saun!

„Szmuny na medal” to kolejna noc saunowa w programie której nie zabraknie najlepszych tegorocznych seansów parowych. Tytułowy „Szmun” to potoczne określenie seansu parowego, jednak same seanse będą wyjątkowe. W programie zobaczymy pokazy naszych saunamistrzów, których premiery miały miejsce w turniejowych pokazach „Sauna Cup 2019”. Jest to próba generalna przed Mistrzostwami Polski Saunamistrzów, które odbędą się w Czeladzi w dniach od 2 do 5 maja. Kto miał okazję zobaczyć zwycięskie występy naszych zawodników z pewnością przeżyje to jeszcze raz a dla tych, którzy nie byli na tych zawodach to z pewnością będzie nie lada gratka, żeby obejrzeć pokaz pierwszy raz.

W programie będziemy mogli zobaczyć Marcina Rogozińskiego w emocjonującym show „Trwałość pamięci”, które dało mu zwycięstwo w eliminacjach do finału „Sauna Cup 2019” w Poznaniu, wzruszającą historię Ewy Wawrzyniak „ Ja, Tonya”. W programie zobaczymy nowy seans Marcina Ciesielskiego „ The Shoemaker”, nie zabraknie też drugiej odsłony popularnych „Bękartów Sauny”.

To będzie naprawdę gorąca kwietniowa noc.

Na to wydarzenie obowiązują specjalne bilety, które w cenie 99 zł dostępne są już dziś w recepcji Kompleksu oraz w sieci na biletomat.pl. Liczba miejsc w saunie Panorama jest ograniczona, zakup biletu gwarantuje uczestnictwo we wszystkich seansach pokazowych tej nocy.

Harmonogram:
18:00 Powrót Gustawa
19:00 Trwałość pamięci
20:00 The Shoemaker
21:00 Ja, Tonya
22:00 Dybuk na pograniczu światów
23:00 Bękarty Sauny 2 - Geneza

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.