Biletomat SPA Poznań SPA dla umysłu – zostań swoją przyjaciółką

SPA:  SPA dla umysłu – zostań swoją przyjaciółką

Bilety na SPA

SPA dla umysłu – zostań swoją przyjaciółką

termin

Czw, 28 listopada 2019 godz. 17:30

miejsce

Termy Maltańskie
ul. Termalna 1, 61-028 Poznań

organizator

Termy Maltańskie Sp. z o.o.

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I PULA

dostępna do
Czw, 28 lis 2019 14:00

99 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄SPA dla umysłu – zostań swoją przyjaciółką

Codzienne szybkie tempo życia, natłok obowiązków oraz wspinanie się na szczyty w pogodni za celem i marzeniem, motywują nas do dawania z siebie 100% możliwości. Jednocześnie, często zapominamy o tym, aby chociaż raz na jakiś czas zatrzymać się na chwilę, wziąć kilka głębokich oddechów i zadbać o siebie.
SPA dla Umysłu – zostań swoją przyjaciółką to wydarzenie organizowane przez Kobiety dla Kobiet. W pięknych przestrzeniach SPA 1306, Uczestniczki będą miały okazję spędzić wieczór pełen spokoju i dobrej energii, podczas którego organizatorzy zaopiekują się zarówno ich ciałem, jak i umysłem.

W programie wieczoru:

1. SPA dla umysłu – zostań swoją najlepszą przyjaciółką: Warsztat psychologiczny prowadzony przez Paulinę Ilijew, a w nim sposoby na zaprzyjaźnienie się z samą sobą, oczyszczenie i wyciszenie umysłu oraz dobre wypoczywanie.
2. Jak zadbać o skórę jesienią i zimą – oto jest pytanie! SPA 1306 odpowiada, jak skutecznie pielęgnować skórę twarzy – domowo i profesjonalne;
3. Fryzura podkreślająca urodę – jak ją znaleźć? Analiza fryzury oraz kolorystyczna wykonana przez Wierzbicki & Schmidt.
4. Skaner skóry prawdę Ci powie czyli analiza skóry pozwalająca określić rodzaj skóry oraz najkorzystniejszą dla niej pielęgnację
5. Relaksujący masaż oraz odżywcza parafina dłoni.

Cena zawiera – udział we wszystkich atrakcjach wieczoru, catering, Prosseco, upominki.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK