Biletomat Stand-up Wawerska scena stand-up: Mieszko Minkiewicz & Piotr Popek

Stand-up: Wawerska scena stand-up: Mieszko Minkiewicz & Piotr Popek

Bilety na Stand-up

Wawerska scena stand-up: Mieszko Minkiewicz & Piotr Popek

termin

Pon, 30 marca 2020 godz. 19:30

miejsce

Restauracja Etiuda
ul. Pożaryskiego 32, 04-703 Warszawa

organizator

Just Kidding

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Nd, 08 mar 2020 20:59

20 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 17 mar 2020 13:22

25 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Uwaga! Wydarzenie odwołane!

Mieszko Minkiewicz, Piotr Popek, Tomek Kołecki


drzwi - 18:30
start - 19:30

Po raz kolejny restauracja Etiuda oraz Tomek Kołecki zapraszają Was na kolejny wieczór stand-up comedy w dzielnicy Wawer!
Tak jest - dzielnica Wawer w końcu doczekała się swojej sceny stand-up! Gospodarzem cyklu będzie Tomek Kołecki, który co miesiąc zaprosi najlepszych komików w kraju, by Ci przynieśli radość i znakomite żarty do spragnionej komedii Wawerskiej społeczności. Nie możecie się już doczekać? My tak samo! Na trzecim wydarzeniu wystąpią Mieszko Minkiewicz oraz Piotr Popek.

Mieszko Minkiewicz - stand-uper z dziesięcioletnim komediowym stażem. Romansował z kabaretem, improwizacją i youtubem. Grał na większości festiwali komediowych, zdobywał nagrody solowe i zespołowe. Występował na antenie Polsatu, TVP2, TVP Rozrywka, Nowa TV i Comedy Central. Aktywnie animuje komedię na Podlasiu, skąd pochodzi, oraz w Warszawie, gdzie mieszka.

Piotr Popek - ryzyko jest nieodłącznym elementem komedii, tylko komedia miałka zajmuje się tym co wszyscy chcą usłyszeć. Piotr "Popuś" Popek zawsze stawia dużo na jedną kartę, dlatego zyski ze słuchania jego dokonań są stukrotne, a straty czynią ziemię poddaną, a duszę lepszą. Sytuacja win-windows, jak to mawiają ci co znają zamiłowanie Piotra do klikania myszką.

Prowadzenie: Tomek Kołecki.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie Bilety na stand-up Tomka Kołeckiego Wydarzenia Odwołane

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK