Biletomat Teatry 25-lecie Pracy Artystycznej

Teatry: 25-lecie Pracy Artystycznej

Bilety na spektakl

25-lecie Pracy Artystycznej

termin

Pt, 20 sierpnia 2021 godz. 19:00

miejsce

Aula Artis
ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10, Poznań

organizator

Andrzej Adamczak

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

PULA

dostępna do
Pt, 20 sie 2021 19:00

50 PLN

Wyprzedane

 

📄25-lecie Pracy Artystycznej!
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***TERMIN: 20.08.2021 godz. 19h00

GODZINA:18h50 wpuszczanie widowni

MIEJSCE: Aula Artis ul. T.Kutrzeby 10, Poznań

Andrzej Adamczak:

swoją karierę artystyczną rozpoczął w Teatrze Wielkim w Poznaniu. Po kilku intensywnych sezonach tańczenia w repertuarze klasycznym, neoklasycznym i charakterystycznym ( „Giselle”, „Ognisty ptak”, „Popołudnie Fauna”, „Harnasie”, „Grek Zorba”) przeprowadził się do Szczecina by wraz z kolegami kreować w Teatrze tańca DNA przy Operze na Zamku. W roku 2001 związał się z Polskim Teatrem Tańca, gdzie ponad piętnaście lat był I solistą. Tańczył w całym repertuarze Polskiego Teatru Tańca, m.in. w choreografiach Ewy Wycichowskiej, Ohada Naharina, Yossi Berga, Jacka Przybyłowicza, Istvana Yuhos - Putto, Thierry Vergera, Nadara Rosano i Jo Stromgrena. Obecnie jest freelancerem. Współpracuje jako pedagog i choreograf z Ogólnokształcącą Szkołą Baletową w Poznaniu oraz z innymi ośrodkami kultury.

Otrzymał dwukrotnie (2003 i 2005) główną nagrodę za najlepszą choreografię współczesną na Ogólnopolskim Konkursie Tańca im. W. Wiesiołłowskiego w Gdańsku oraz nagrodę za najciekawszą choreografię na II Ogólnopolskim Konkursie Baletu Najmłodszych Tancerzy (2006). Jest laureatem Nagrody dla Młodych Twórców Miasta Poznania (2004) i Medalu Młodej Sztuki (2009).

Zrealizował wiele spektakli dla Atelier Polskiego Teatru Tańca: m.in. „JA-JO”(2002), „…szparagijem”( 2002), „Wchodzę”(2004), „Scan”(2006), „Trzy siostry - Wyobrażenie”(2009), „Need me”(2014), „Touch me”(2016) i dla Polskiego Teatru Tańca: „Chopin - Fresh Fruits”(2010). „Spotkania w dwóch niespełnionych Aktach”(Teatr Wielki w Łodzi we współpracy z Polskim Teatrem Tańca - 2011), „ Volta” (2013). Dla CK Zamek w Poznaniu „Arbro Cosmica” (2014) oraz dla Festiwalu Młodego Widza Ale Kino! „Basia?”(2002). W 2006 „Czas młodości” oraz w 2021 „Insieme” jako spektakle dyplomowe uczniów w Ogólnokształcącej szkole baletowej w Poznaniu.Podczas wieczoru jubileuszowego prezentowane będą spektakle w choreografii Andrzeja Adamczaka:
„Nie czas by spać” - premiera oraz „Instynkt” (2020).


„Nie czas by spać” Premiera

Masz wrażenie, że nikt cię nie słucha? Stoją obok Ciebie ale nic nie mówią. Cokolwiek robisz i tak nie patrzą. To nie ten czas by spać, otwórz umysł i po prostu zacznij….
Obsada: Andrzej Adamczak, Agnieszka Brzezińska, Katarzyna Leszek, Szymon Pacholec -Tancerz Kieleckiego Teatru Tańca


„Instynkt”

Każdy z nas codziennie i bezustannie poszukuje w życiu piękna: w sztuce, relacjach, miłości. Pokładamy nadzieję w nowych zdarzeniach, ludziach i emocjach. Nawiązując relacje, otwieramy się na innych, zapraszamy ich do naszego świata. Bywa, że stajemy się wtedy bezbronni. Czasem przeżywamy rozczarowania, cierpimy i w konsekwencji tracimy wiarę w to, że piękno w ogóle istnieje. Czy to oznacza, że nie słyszymy swojego wewnętrznego głosu, który nas ostrzega, czy też celowo go ignorujemy? A może to instynkt nas zawodzi? Jaką cenę za to płacimy? Najważniejsze, żeby wiedzieć czy było warto.
Obsada: Agnieszka Brzezińska, Filip Hylewicz, Katarzyna Leszek, Szymon Pacholec -Tancerz Kieleckiego Teatru Tańca, Zofia Tomczyk,Spektakl odbywa się w duchu aktualnych przepisów sanitarnych.Prosimy o przestrzeganie regulaminu, noszenie maseczek, korzystanie z punktów dezynfekcji rąk oraz zachowywanie dystansu.Strona internetowe:

www.andrzejadamczak.com

www.facebook.com/andrzejadamczak

www.instagram.com/adamczak.andrzejZamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK