Biletomat Teatry CHORY NA SUKCES - Głogów

Teatry: CHORY NA SUKCES - Głogów

Bilety na spektakl

CHORY NA SUKCES - Głogów

termin

Pon, 07 maja 2018 godz. 19:00

miejsce

Kino Jubilat
pl. Konstytucji 3 Maja 3, Głogów

organizator

TWOJE KONCERTY

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard (siedzące numerowane)

Standard (siedzące numerowane)

dostępna do
Pon, 07 maj 2018 16:00

80 PLN

Wyprzedane 

📄Spektakl CHORY NA SUKCES w Głogowie

Mikołaj Cieślak („Kabaret Moralnego Niepokoju”)
Krzysztof Hanke (słynny Bercik, lider śląskiego kabaretu „Rak”)
Piotr Pręgowski („Ranczo”)
Tadeusz Ross („Zulu Gula” i nie tylko)

TEGO JESZCZE NIE BYŁO !!!!! PREMIERA SPEKTAKLU KABARETOWEGO !!!!!

SAME GWIAZDY GWARANTUJĄ WSPANIAŁĄ NIEZAPOMNIANĄ ZABAWĘ
Spektakl kabaretowy „Chory na Sukces” jest zabawną próbą ukazania postaci celebryty, którego na zmianę grają Krzysztof Ibisz (wszystko o Nim wiadomo) i Michał Wiśniewski („Ich Troje”). Artyści chcą wyjść naprzeciw plotkom i próbom ośmieszenia ich â jak twierdzą niektórzy â narcyzowatej osobowości, tworzą więc na scenie postać zarozumiałego i przekonanego o swej wielkości bufona, po to by dać dowód na posiadany do siebie dystans i zdyskontować to, co się o Nich niesłusznie mówi.

Pomagają im w tym czołowi polscy artyści kabaretowi: Mikołaj Cieślak („Kabaret Moralnego Niepokoju”), Krzysztof Hanke (słynny Bercik, lider śląskiego kabaretu „Rak”), Piotr Pręgowski („Ranczo”) i Tadeusz Ross („Zulu Gula” i nie tylko), którzy żartują sobie z idoli, na wszelki możliwy sposób Im się podlizując, a jednocześnie robiąc z Nich idiotycznych celebrytów.

W trakcie akcji usłyszymy też piosenki, które świetnie się wpisują w otaczającą nas rzeczywistość i dotykają bliskich nam wszystkim spraw.

Spektakl kabaretowy „Chory na Sukces” jest satyrą na powszechną wokół tandetę i bufonadę, które to cechy dotyczą nie tylko niektórych artystów, ale też innych, ważnych dla naszego życia, środowisk.

W dzisiejszych skomplikowanych czasach (kiedy one takie nie były?) dobrze jest się „załapać” na trochę uśmiechu i chwilowej beztroski, którą mamy nadzieję, zapewni Państwu nasz spektakl. Zapraszamy więc do nas i życzymy wszystkim Bardzo Dobrej Zabawy!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK