Biletomat Teatry Przeźmierowo Klimakterium 2 czyli menopauzy szał

Teatry: Klimakterium 2 czyli menopauzy szał

Bilety na spektakl

Klimakterium 2 czyli menopauzy szał

termin

Nd, 07 Grudzień 2014 godz. 21:00

miejsce

Centrum Kultury Przeźmierowo
Ogrodowa 13 a, 62-081 Przeźmierowo

organizator

Gminny Ośrodek Kultury „SEZAM”

Bilety


Standard (siedzące nienumerowane)

I Pula

dostępna do
Nd, 07 gru 2014 17:00

89 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Klimakterium 2 czyli menopauzy szał! (godzina 21:00)

Słynna komedia „Klimakterium… i już” stała się prawdziwym przebojem nie tylko w Warszawie, gdzie działa Teatr Capitol, ale i w całym kraju.

Wystawiono go w sumie niemal 2000 razy, a bilety sprzedawały się na pniu. Zachwycona publiczność wymogła na twórcach kontynuację. Tak powstał spektakl „Klimakterium 2, czyli menopauzy szał”. W grudniu zobaczymy go w Przeźmierowie.

Choć tytuł zdaje się sugerować, jaka publiczność powinna zainteresować się spektaklem, w rzeczywistości ta komedia to znakomita zabawa dla pań i panów w każdym wieku. Salwy śmiechu towarzyszą aktorkom od pierwszej do ostatniej minuty spektaklu. Co ważne, by dobrze bawić się na „Klimakterium 2” wcale nie trzeba znać części pierwszej. Ci, którzy widzieli obie, twierdzą że drugi wcale nie ustępuje obsypanemu pochwałami pierwowzorowi.

Siłą „Klimakterium 2” jest nie tylko pełen trafnych spostrzeżeń tekst Elżbiety Jodłowskiej, ale i gwiazdorska obsada aktorska. Podobnie jak w części pierwszej, w programie nie zabraknie piosenek, których nie można przestać nucić i ciekawych układów choreograficznych.
Spektakl „Klimakterium 2, czyli menopauzy szał” zostanie pokazany w Centrum Kultury w Przeźmierowie 7 grudnia o godz. 18.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.