Biletomat Teatry Warszawa Masza i Niedźwiedź

Teatry: Masza i Niedźwiedź

Bilety na spektakl

Masza i Niedźwiedź

termin

So, 29 kwietnia 2017 godz. 16:00

miejsce

Teatr Roma
ul. Nowogrodzka 49, 00-695 Warszawa

organizator

Follow The Step

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Strefa B

I Pula

dostępna do
So, 29 kwi 2017 12:00

65 PLN

Wyprzedane


Strefa A

I Pula

dostępna do
So, 29 kwi 2017 12:00

75 PLN

Wyprzedane


Strefa VIP

I Pula

dostępna do
So, 29 kwi 2017 12:00

85 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Wielka premiera „Maszy i Niedzwiedzia” w teatrze!

Zapraszamy na jedyne, wyjątkowe widowisko dla całej rodziny – teatralną inscenizacją „Maszy i Niedźwiedzia”, czyli ulubionej bajki naszych dzieci!

Już nie na szklanym ekranie, ale na prawdziwej scenie. To niepowtarzalna okazja, aby na żywo spotkać się z kultowymi postaciami, które goszczą w domach wielu polskich rodzin. Bajkowa scenografia, kolorowe kostiumy i przede wszystkim ciekawe przygody bohaterów z dużą dawką humoru. To gwarancja świetnej zabawy i ciągłego uśmiechu na twarzach zarówno dzieci, jak i dorosłych! Wydarzenie będzie można zobaczyć w Warszawie podczas 2 spektakli.

„Masza i Niedźwiedź” to rosyjski serial animowany, stworzony przez Andrieja Dobrunova, Olega Kuzowkowa oraz Dmitrija Lowejka w 2009 roku. W Polsce premiera bajki miała miejsce 5 lat później – na kanale TVP ABC. Od tamtej pory produkcja podbiła serca każdego z nas.

Serial opowiada o losach małej, niesfornej dziewczynki Maszy oraz niezwykle cierpliwego Niedźwiedza, którzy wspólnie przeżywają niesamowite przygody. Ich przyjaźń stanowi metaforę relacji między ciekawskim dzieckiem a wielkim, nieznanym światem.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.