Biletomat Teatry Spektakl operetkowy „Zemsta Nietoperza”

Teatry: Spektakl operetkowy „Zemsta Nietoperza”

Bilety na spektakl

Spektakl operetkowy „Zemsta Nietoperza”

termin

Nd, 06 grudnia 2015 godz. 18:00

miejsce

Centrum Kultury Przeźmierowo
Ogrodowa 13 a, 62-081 Przeźmierowo

organizator

Gminny Ośrodek Kultury „SEZAM”

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Nd, 06 gru 2015 15:00

37 PLN

Wyprzedane 

📄„Zemsta nietoperza” – operetka w Przeźmierowie!

Tylko sześć tygodni zajęło Johanowi Straussowi napisanie muzyki do libretta Karla Haffnera i Richarda Genée. Stworzył dzieło, które stało się jedną z najbardziej popularnych i najchętniej granych operetek świata. „Zemstę nietoperza” – bo o niej mowa – zobaczymy i usłyszymy w grudniu w Centrum Kultury Przeźmierowo.

Premiera spektaklu odbyła się w 1874 roku w Wiedniu. Tytułowa zemsta to przewrotna intryga dr Falke, który mści się za kawał, jaki zrobił mu Eisenstain, porzucając go nad ranem po karnawałowej maskaradzie pijanego w przebraniu nietoperza. Falke snuje zagmatwaną intrygę, w którą wciąga całe grono przyjaciół. Wszystko kończy się, oczywiście, szczęśliwie, a atmosfera zabawy i upojenia towarzysząca bohaterom nawet w więzieniu, przenika zarówno tekst, jak i porywającą słuchaczy muzykę. 
W niedzielę, 6 grudnia o godz. 18 w Przeźmierowie zobaczymy tę słynną operetkę w wykonaniu artystów Teatru Muzycznego Arte Creatura. Wyreżyserowała ją Barbara Bielaszyc, za scenografię i produkcję odpowiada Jarosław Wiewióra, kostiumy przygotowała Dorota Wiewióra, a choreografię opracowała Beata Witkowska Glik

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK