Biletomat Teatry Spektakl operetkowy „Zemsta Nietoperza”

Teatry: Spektakl operetkowy „Zemsta Nietoperza”

Bilety na spektakl

Spektakl operetkowy „Zemsta Nietoperza”

termin

Nd, 06 grudnia 2015 godz. 18:00

miejsce

Centrum Kultury Przeźmierowo
Ogrodowa 13 a, 62-081 Przeźmierowo

organizator

Gminny Ośrodek Kultury „SEZAM”

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Nd, 06 gru 2015 15:00

37 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄„Zemsta nietoperza” – operetka w Przeźmierowie!

Tylko sześć tygodni zajęło Johanowi Straussowi napisanie muzyki do libretta Karla Haffnera i Richarda Genée. Stworzył dzieło, które stało się jedną z najbardziej popularnych i najchętniej granych operetek świata. „Zemstę nietoperza” – bo o niej mowa – zobaczymy i usłyszymy w grudniu w Centrum Kultury Przeźmierowo.

Premiera spektaklu odbyła się w 1874 roku w Wiedniu. Tytułowa zemsta to przewrotna intryga dr Falke, który mści się za kawał, jaki zrobił mu Eisenstain, porzucając go nad ranem po karnawałowej maskaradzie pijanego w przebraniu nietoperza. Falke snuje zagmatwaną intrygę, w którą wciąga całe grono przyjaciół. Wszystko kończy się, oczywiście, szczęśliwie, a atmosfera zabawy i upojenia towarzysząca bohaterom nawet w więzieniu, przenika zarówno tekst, jak i porywającą słuchaczy muzykę. 
W niedzielę, 6 grudnia o godz. 18 w Przeźmierowie zobaczymy tę słynną operetkę w wykonaniu artystów Teatru Muzycznego Arte Creatura. Wyreżyserowała ją Barbara Bielaszyc, za scenografię i produkcję odpowiada Jarosław Wiewióra, kostiumy przygotowała Dorota Wiewióra, a choreografię opracowała Beata Witkowska Glik

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK