Biletomat Teatry Spektakl pt. "Człowiek za dużo myślący"

Teatry: Spektakl pt. "Człowiek za dużo myślący"

Bilety na spektakl

Spektakl pt. "Człowiek za dużo myślący"

termin

Pt, 13 maja 2016 godz. 19:00

miejsce

Firlej
ul. Grabiszyńska 56, 53-504 Wrocław

organizator

Hpg Promotion Group Jerzy Hippmann

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia Spektakl pt. "Człowiek za dużo myślący" w innym terminie i miejscu.


 

📄Spektakl "Człowiek za dużo myślący" we Wrocławiu!

Zespół Katedra
Teatr S-Tworzywo

Twórcami spektaklu są dwie młode, wrocławskie grupy artystyczne: zespół Katedra oraz teatr S-Tworzywo. Awangardowa muzyka w stylu rocka progresywnego połączy się z oryginalnym teatrem pantomimicznym. To będzie niezwykła sztuka, którą artyści wyrażą swoje prawdziwie przeżywane rozterki. Stymulować będzie wszystkie zmysły widza i słuchacza. Śmiało można powiedzieć, iż będzie to wydarzenie na skalę naszego kraju praktycznie niespotykane.

Trzon spektaklu "Człowiek za dużo myślący"stanowi dziesięć kompozycji muzycznych ułożonych w jedną historię. Teksty, dźwięki, melodie, a także działania aktorów są zobrazowaniem myśli, które pojawiają się w głowie pewnego Człowieka. Bohater opowieści to Hamlet "współczesny" - wiele rozważa, lecz niewiele działa. To historia idealisty, który mierzy się z dzisiejszą rzeczywistością. Poszukuje jakiejś prawdziwej wartości mogącej wypełnić jego życie, rzuca się kolejno w miłość, sztukę i pracę, lecz we wszystkich tych aspektach ponosi porażkę. Spektakl stawia pytanie, czy w tym, coraz bardziej schematycznym świecie, jest jeszcze miejsce dla pasji, dla sztuki, dla "romantyzmu"? To też opowieść o samych wykonawcach spektaklu - myśli w nim zawarte są ich myślami, oni wszyscy są wszak "ludźmi za dużo myślącymi"...

Zespół Katedra w stolicy województwa dolnośląskiego działa już od 6 lat i ma stałych odbiorców. Na koncie zespołu jest wiele osiągnięć, w tym nagrody główne na festiwalach: Fama Festiwal, Grechuta Festival, Studencki Festiwal Piosenki; wydanie świetnie recenzowanego, debiutanckiego albumu "Zapraszamy na łąki" w 2015 roku, oraz zawarcie utworu "Kim jesteś?” na płycie Minimax PL 6 (2011 r.) wydanej przez red. Piotra Kaczkowskiego pod patronatem Programu 3 Polskiego Radia.

Teatr S-Tworzywo to wciąż rozwijająca się i poszerzająca swoje grono grupa młodych ludzi, studentów i animatorów kultury działających we Wrocławiu.
Grupa teatralna uczestniczyła, z sukcesami w wielu przeglądach, konkursach i projektach teatralnych w Polsce.

Fanpage na Facebooku Zespołu Katedra: https://www.facebook.com/katedrawroc/
Fanpage na Facebooku Grupy S-Tworzywo: https://www.facebook.com/stworzywo/
Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/584948378321025/
Zapowiedź spektaklu na YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=Y0GmME_CLjk
Katedra - Wicher wieje (official video): https://www.youtube.com/watch?v=4VvMYe-rT0k

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK