Biletomat Teatry Spektakl „Seks dla opornych”

Teatry: Spektakl „Seks dla opornych”

Bilety na spektakl

Spektakl „Seks dla opornych”

termin

Nd, 11 października 2015 godz. 17:00

miejsce

Centrum Kultury Przeźmierowo
Ogrodowa 13 a, 62-081 Przeźmierowo

organizator

Gminny Ośrodek Kultury „SEZAM”

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Miejsca siedzące nienumerowane

Miejsca siedzące nienumerowane

dostępna do
Nd, 11 paź 2015 13:00

37 PLN

Wyprzedane 

📄Spektakl "Seks dla opornych" w Centrum Kultury w Przeźmierowie!

Maria Pakulnis, Mirek Kropielnicki

Seks dla opornych

Wiodące zwyczajne, a wręcz banalne życie małżeństwo z wieloletnim stażem zapragnęło ożywić swój związek i obudzić dawną namiętność. Alice i Henry wyjeżdżają na weekend do luksusowego hotelu. Zabierają ze sobą poradnik „Seks dla opornych”. Czy zawarte w nim mądrości na nowo rozpalą ich życie intymne? Przekonają się wszyscy, którzy wybiorą się na komediowy spektakl do Centrum Kultury w Przeźmierowie.

Sztuka Michele Riml w reżyserii Bożeny Borowskiej jest pełna trafnych spostrzeżeń o kobiecych i męskich pragnieniach. Nie tylko takich, których spełnienie odbywa się w łóżku. Dzięki znakomitej grze Marii Pakulnis i Mirosława Kropielnickiego widzowie nie tylko śmieją się do łez, lecz także zaglądają w głąb siebie.

Stefan Drajewski z Głosu Wielkopolskiego pisał o spektaklu: „Seks dla opornych” można by zagrać jako tanią farsę i publiczność byłaby zadowolona. Ale Pakulnis i Kropielnicki pod czujnym okiem Bożeny Borowskiej doskrobali się pod pysznie napisanymi dialogami do czegoś więcej. Nie rezygnując z komediowości, starali się odkryć parę w zasadzie banalnych prawd, o których małżonkowie po jakimś czasie zapominają lub może – których nie dostrzegają. Czasami trzeba poczytać te absurdalne poradniki i spróbować wcielić je w życie, by się przekonać, że nie są one nam do niczego potrzebne. Zamiast odgrywać absurdalne scenki, wystarczy porozmawiać ze sobą, wsłuchać się w to, co mówi partner, by odkryć w nim tego kogoś, kogo się 25 lat temu pokochało.

Na to niezwykłe przedstawienie zapraszamy 11 października o godz. 17 do Centrum Kultury w Przeźmierowie.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK