Biletomat Teatry Przeźmierowo Spektakl Teatru Muzycznego pt. Akompaniator

Teatry: Spektakl Teatru Muzycznego pt. Akompaniator

Bilety na spektakl

Spektakl Teatru Muzycznego pt. Akompaniator

termin

Nd, 17 maja 2015 godz. 18:00

miejsce

Centrum Kultury Przeźmierowo
Ogrodowa 13 a, 62-081 Przeźmierowo

organizator

Gminny Ośrodek Kultury „SEZAM”

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Nd, 17 maj 2015 15:00

22 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Akompaniator

Akompaniator

„Zabawna i mądra komedia, a przy okazji mały traktat o samotności” – tymi słowami Stefan Drajewski z Głosu Wielkopolskiego opisywał spektakl „Akompaniator” poznańskiego Teatru Muzycznego. Świetnie przyjętą sztukę w reżyserii Grzegorza Chrapkiewicza zobaczymy już 17 maja w Centrum Kultury Przeźmierowo.

Lucyna Winkel jako śpiewaczka operowa i Wiesław Paprzycki jako pianista – to bohaterowie spektaklu, w którym umiejętności muzyczne zeszły na dalszy plan. Uwypukliły się za to ich niewątpliwe talenty komediowe, dzięki którym spektakl ogląda się z prawdziwą przyjemnością. Akompaniator to „opowieść o miłosnej obsesji w miarę rozwoju akcji przekształca się z przezabawnej farsy w thriller psychologiczny. A wszystko – z muzyką operową w tle – dotyczy odwiecznych problemów: konfrontacji marzeń z rzeczywistością, życia ze sztuką, pragnień z możliwościami”.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK