Biletomat Teatry Przeźmierowo Teatr Tańca Sortowania ANTY=BAŚŃ

Teatry: Teatr Tańca Sortowania ANTY=BAŚŃ

Bilety na spektakl

Teatr Tańca Sortowania ANTY=BAŚŃ

termin

So, 18 kwietnia 2015 godz. 18:00

miejsce

Centrum Kultury Przeźmierowo
Ogrodowa 13 a, 62-081 Przeźmierowo

organizator

Gminny Ośrodek Kultury „SEZAM”

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
So, 18 kwi 2015 15:00

12 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄„ANTY=BAŚŃ” – premiera Teatru Tańca Sortownia

Odnaleźć piękno w brzydocie i brzydotę w pięknie, zezwierzęcenie i odczłowieczenie, inność – to cele nowego spektaklu Teatru Tańca „Sortownia”. 

Rzecz dzieje się w galerii, która z czasem przemienia się w krainę ukrytą w głębi umysłu każdego z nas. Pojawiają się bajkowe istoty, które nie zawsze są piękne. A może właśnie takie są? Tym enigmatycznym opisem grupa zachęca do przybycia widzów. I obiecuje: będą zaskoczenia, będzie można najeść się trochę strachu.
Choreografia przygotowana przez Piotra Bańkowskiego z pomocą Dawida Mularczyka i Anny Hańczewskiej wykorzystuje wiele technik tańca współczesnego i tańca ulicznego. Za muzykę do spektaklu odpowiada DJ NPoT, stały współpracownik grupy.
Przypomnijmy, Teatr Tańca „Sortownia” działa w Gminnym Ośrodku Kultury „SEZAM” od 2010 roku, a powstał z połączenia grupy „Free Steps” z Tarnowa Podgórnego i poznańskiego „Teatru Tańca Zakręconego”. W dotychczasowym dorobku zespół ma takie spektakle, jak „Schody – tryptyk”, „Antyrama”, „e-go” „Wieczna wiosna oldschoolowca, czyli PO-LOCK-OWAĆ” oraz „Energia”. Grupa swoje spektakle prezentowała na terenie gminy Tarnowo Podgórne, w Poznaniu (w tym w Teatrze Wielkim i auli WSNHiD) i w Wodzisławiu Śląskim. Dwukrotnie zapraszana była na prestiżowy Festiwal Tańca Kielce.
Darmowe zaproszenia na premierę „ANTY=BAŚNI” dostępne są w Centrum Kultury Przeźmierowo (ul. Ogrodowa 13a w godz.11-14 i 17-19) a także w Tarnowie Podgórnym: w siedzibie GOK „SEZAM” (ul. Poznańska 96, w godz. 9-15) i Domu Kultury (ul. Ogrodowa 14, w godz. 15-20). Polecam!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK