Biletomat Vouchery Winiary Voucher

Vouchery: Winiary Voucher

Trafiony prezent

Winiary Voucher

sprzedawca

Winiary Bookings SC

Vouchery

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Voucher

od 50 PLN

Wyprzedane
 

📄Zadbaj o przyszłość kultury!


Jesteśmy agencją koncertową działającą na rynku już od 8 lat. Nasza firma powstała z pasji do muzyki, a hobby z czasem przekształciło się w coś poważnego. Obecna sytuacja nie pozwala nam prowadzić właściwie naszej działalności i w związku z tym spełniać naszej pasji, którą jest organizacja koncertów. Po pierwszym ogłoszeniu zakazu organizowania wydarzeń sprzedaż biletów na nasze zaplanowane eventy zmniejszyła się praktycznie o 99,9%. Próbujemy postępować jak najlepiej i dostosowywać się do tej dynamicznej sytuacji. Wydaje nam się jednak, że skutki tego mogą być katastrofalne nie tylko w najbliższej perspektywie, ale także w dalszej przyszłości. Jeżeli szybko nie powrócimy do tzw. „normalności” tym ciężej będzie odbudować to, na co wielu z nas pracowało latami.

Chcielibyśmy, aby ludzie nie zapominali w tym wszystkim o swoich ulubionych agencjach koncertowych czy klubach, do których zawsze chętnie uczęszczali. Jeżeli macie taką możliwość, to wspierajcie ludzi pracujących w szeroko pojętej kulturze w każdy możliwy sposób. Dzisiaj prosimy o wyciągnięcie do nas pomocnej dłoni i proponujemy zakup voucherów na nasze nadchodzące wydarzenia, a nad atrakcyjnym kalendarzem jesienno-zimowym pracujemy w pocie czoła, więc obiecujemy, że naprawdę będzie na co wydawać te pieniądze!

Do zobaczenia pod sceną na kolejnych koncertach!