Przejdź do głównej treści strony

Współpraca z bileterią Biletomat.pl - sprzedaż biletów i skuteczny marketing

 

biletomat - sprzedaż biletów - współpraca

Jeden ekosystem, który wspiera wszystkie Twoje działania sprzedażowe i marketingowe!

Bileteria Biletomat.pl należy do największego zasięgowo ekosystemu rozrywkowo-muzycznego w Polsce - Time For Friends. Mamy ugruntowaną pozycję na rynku i możemy wspierać Twoje wydarzenia, korzystając ze wszystkich narzędzi grupy mediowej. Sprzedaż biletów i współpracę traktujemy zawsze kompleksowo, dopasowując komunikację do grupy docelowej oraz do portali, z którymi współpracujemy m.in.: Rytmy.pl, Muno.pl, FTB.pl oraz Glamrap.pl.

biletomat - sprzedaż biletów - współpraca

Współpraca z bileterią Biletomat.pl

Oferta Biletomat.pl to nie tylko nowoczesny i intuicyjny system, w którym możesz na bieżąco analizować sprzedaż. Wyróżnia nas niezawodna technologia, sprawdzona w boju podczas ogromnych wydarzeń oraz szybka i sprawna obsługa naszych opiekunów na każdym etapie współpracy. Dzięki temu potrafimy sprostać obsłudze nawet największych wydarzeń z każdego segmentu: 

- sprzedaż biletów na koncerty
- sprzedaż biletów na stand-up
- sprzedaż biletów na imprezy
- sprzedaż biletów na festiwale
- sprzedaż biletów na wydarzenia sportowe

Współpraca przy sprzedaży biletów - Biletomat.pl

Dlaczego warto z nami współpracować?

Tylko w Biletomat.pl Twoje wydarzenie może zostać wprowadzone do sprzedaży natychmiast po spełnieniu wszystkich wymogów formalnych! Biletomat.pl to także zespół kreatywnych osób, które zadbają o jak najbardziej efektywną promocję i wsparcie medialne Twojego wydarzenia.

Serwisy tematyczne ekosystemu Time For Friends generują miesięcznie około 5 000 000 odsłon i odwiedza je około 2 000 000 unikalnych użytkowników. Nasze zasięgi to także gwarancja szerokiego dotarcia do młodszej, niezwykle cennej dla organizatorów imprez grupy odbiorców. Mamy doświadczenie w promowaniu wydarzeń rozrywkowych, kulturalnych i sportowych. Zachęcamy do kontaktu poprzez nasz formularz.

Aplikacja biletomat pl

Nasza aplikacja

Użytkownicy naszej aplikacji mogą eksplorować wydarzenia z całego kraju, kupować bilety na imprezy, liczyć kroki i być na bieżąco z informacjami ze świata muzyki! Aplikacja Biletomat APP to nowoczesne i intuicyjne narzędzie do komunikacji z uczestnikami imprez.

Zapraszamy do współpracy z Biletomat.pl

Wypełnij nasz krótki formularz lub napisz do nas na wspolpraca@biletomat.pl