Chat with us, powered by LiveChat
Biletomat Współpraca z bileterią Biletomat.pl - sprzedaż biletów i skuteczny marketing

📄 Współpraca z bileterią Biletomat.pl - sprzedaż biletów i skuteczny marketing


 

biletomat - sprzedaż biletów - współpraca

 

Jeden ekosystem, który wspiera wszystkie Twoje działania sprzedażowe i marketingowe!

Bileteria Biletomat.pl należy do największego zasięgowo ekosystemu rozrywkowo-muzycznego w Polsce - Time For Friends. Mamy nie tylko ugruntowaną pozycję na rynku, ale możemy wspierać Twoje wydarzenia korzystając ze wszystkich narzędzi grupy mediowej. Sprzedaż biletów i współpracę traktujemy zawsze kompleksowo, dopasowując komunikaty i kampanie promocyjne do portali, z którymi współpracujemy m.in.: Rytmy.pl, Muno.pl, FTB.pl oraz Glamrap.pl.


Współpraca z bileterią Biletomat.pl

Oferta Biletomat.pl to nie tylko nowoczesny i intuicyjny system, w którym możesz na bieżąco analizować sprzedaż. Wyróżnia nas niezawodna technologia, sprawdzona w boju podczas ogromnych wydarzeń oraz szybka i sprawna obsługa naszych opiekunów na każdym etapie współpracy. 

Dzięki temu potrafimy sprostać obsłudze nawet największych wydarzeń z każdego segmentu: 
- sprzedaż biletów na koncerty
- sprzedaż biletów na stand-up
- sprzedaż biletów na imprezy
- sprzedaż biletów na festiwale
- sprzedaż biletów na wydarzenia sportowe

Tylko w Biletomat.pl Twoje wydarzenie może zostać wprowadzone do sprzedaży natychmiast po spełnieniu wszystkich wymogów formalnych! Biletomat.pl to także zespół kreatywnych osób, które zadbają o jak najbardziej efektywną promocję i wsparcie medialne Twojego wydarzenia. 

Serwisy tematyczne ekosystemu Time For Friends generują miesięcznie około 5 000 000 odsłon i odwiedza je około 2 000 000 unikalnych użytkowników. Nasze zasięgi to także gwarancja szerokiego dotarcia do młodszej, niezwykle cennej dla organizatorów imprez grupy odbiorców. Mamy doświadczenie w promowaniu wydarzeń rozrywkowych, kulturalnych i sportowych zachęcamy do kontaktu poprzez nasz formularz.

Zapraszamy do współpracy z Biletomat.pl

Wypełnij nasz krótki formularz lub napisz do nas na wspolpraca@biletomat.pl