Biletomat Handmade Fashion Show by Julia Szyje

: Handmade Fashion Show by Julia Szyje

Bilety na

Handmade Fashion Show by Julia Szyje

termin

Pt, 12 maja 2017 godz. 20:00

miejsce

Królestwo
rondo gen. Jerzego Ziętka 1, Katowice

organizator

Królestwo

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 12 maj 2017 16:00

20 PLN

Wyprzedane 

📄Handmade Fashion Show by Julia Szyje

Handmade Fashion Show by Julia Szyje

Już 12 maja katowickie Królestwo zostanie przejęte przez utalentowanych handmaderów z piekielnie zdolną Julią Kalką na czele.

Wszystko za sprawą najnowszej kolekcji śląskiej projektantki bielizny koronkowej, która stała się rozpoznawalna pod szyldem JuliaSzyje i w ten niezwykły piątkowy wieczór, zaprezentuje swoje najnowsze dzieła. Podkreśleniem zmysłowej bielizny będzie kolekcja biżuterii, również ręcznie robionej, marki CAVIALLO. O efektowne fryzury zadbają styliści z Akademii Color Art Desiree!

Taka okazja wymaga odpowiedniej oprawy, dlatego całość uświetni występem na żywo Hubert Szczęsny, półfinalista programu muzycznego The Voice of Poland i to właśnie przy dźwiękach jego muzyki, zaprezentują się śliczne modelki. Gdyby atrakcji było mało, na gości czekać będą welcome drinki, a podczas afterparty, parkiet rozgrzeje znany i lubiany Piotr Kędzierski!

Zdecydowanie bądź z nami tego wieczora - to pierwsze takie show w Katowicach! Start wydarzenia o 20:00 w dniu 12 maja 2017 roku, oczywiście w Królestwie!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK