Biletomat Improskład

: Improskład

Bilety na

Improskład

termin

Śr, 29 kwietnia 2015 godz. 19:00

miejsce

Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza
Bema 26 , 81-381 Gdynia

organizator

PacArt Grzegorz Pacanowski

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia Improskład w innym terminie i miejscu.

Galeria (powiększ)

 

📄Improskład w Gdyni!

Kacper Ruciński, Karolina Rucińska, Małgorzata Tremiszewska, Wojciech Tremiszewski, Szymon Jachimek, Hubert Świątek

Wojciech Tremiszewski i Szymon Jachimek, do niedawna aktorzy Kabaretu Limo oraz improwizatorzy w cyklicznym programie telewizyjnym „I Kto To Mówi?" to podstawa projektu Improskład, który już 29 kwietnia zawita do Gdyni. Dodatkowo w składzie zobaczą Państwo również Kacpra Rucińskiego - Stand-up Bez Cenzury.

Jest to szalony, prześmieszny, zaskakujący, a przede wszystkim zaimprowizowany na oczach widzów komiczny szoł. Mistrzowie gatunku tworzący sceny na poczekaniu na podstawie pomysłów i sugestii rzucanych z widowni. Niepowtarzalna energia występu, podczas którego aktorzy napocą się, by sprostać pomysłom widzów i dać im wiele dobrej zabawy i pozytywnej energii.

Do stworzenia tego szoł Wojtek i Szymon zaproszą innych aktorów z Grupy improwizacyjnej „Peleton", której trenerem jest właśnie Wojciech Tremiszewski, by wspólnie stworzyć absolutnie niepowtarzalny spektakl kabaretowych improwizacji.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK