Biletomat Ireneusz Krosny w programie „Mowa ciała”

: Ireneusz Krosny w programie „Mowa ciała”

Bilety na

Ireneusz Krosny w programie „Mowa ciała”

termin

So, 07 maja 2016 godz. 18:00

miejsce

Centrum Kultury Przeźmierowo
Ogrodowa 13 a, 62-081 Przeźmierowo

organizator

Gminny Ośrodek Kultury „SEZAM”

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard (miejsca siedzące nienumerowane)

Standard (miejsca siedzące nienumerowane)

dostępna do
So, 07 maj 2016 15:00

42 PLN

Wyprzedane 

📄Krosny przemówi ciałem

Znamy już nowy termin koncertu Ireneusza Krosnego – 7 maja o godz. 18 Centrum Kultury Przeźmierowo

Urodził się w Tychach w 1968 roku. Naukę pantomimy rozpoczął już wieku 14 lat. Po latach doskonalenia warsztatu w 1992 roku rozpoczął działalność pod nazwą „Teatr Jednego Mima”. Jego kariera przyśpieszyła w sezonie 1995/1996, gdy wziął udział w trzech największych polskich festiwalach kabaretowych. I wszystkie wygrał. Od tego czasu niezmiennie bawi Polaków. W Przeźmierowie wystąpi Ireneusz Krosny!

Ireneusz Krosny tworzy autorskie, pantomimiczne, spektakle komediowe. Siła jego sztuki pochodzi z dwóch źródeł. Po pierwsze jest to kreatywność, własne oryginalne poczucie humoru. Drugim źródłem jest oryginalny własny styl. Krosny wypracował oryginalną technikę poruszania się mima w grze komediowej. Jego technika jest przeźroczysta jak dykcja u aktora - czyni każdy ruch zrozumiałym, ale nie zwraca uwagi sama na siebie, daje widzowi poczucie łatwości pracy mima na scenie. Krosny nie stosuje makijażu, w szczególności nie stosuje pobielania twarzy. Występuje zawsze w czarnym, neutralnym kostiumie.

Od lat zapełnia najbardziej prestiżowe sale koncertowe w Polsce, często występuje w telewizji. Doceniany jest także poza granicami kraju. Grał na międzynarodowych festiwalach komedii i pantomimy m.in.: "International Mime Festival” w Chunchon w Korei Południowej, "Lachmesse” w Niemczech, International Mime Festival "Kaukliar” w Bratysławie, „Body/language Festiwal” w Sztokholmie, "Fringe" w Wielkiej Brytanii, "Festival du Rire" w Montreux w Szwajcarii, "Meet in Beijing” Arts Festiwal w Chinach, "Ingenio Comedy Festival” na Wyspach Kanaryjskich, "Stockholm Comedy Festival” w Szwecji i wielu innych. Jest jednym z trzech artystów z Polski, który otrzymał prestiżową nagrodę teatralną od krytyki w Chicago – „The critic's Choice”. 

W Centrum Kultury Przeźmierowo Ireneusz Krosny zaprezentuje swój najnowszy program „Mowa ciała”. Składa się on z dwóch zupełnie odmiennych części. Oprócz, jak zwykle świetnej zabawy, którą zagwarantują scenki pantomimiczne, w programie znajdzie się także pokaz tajników pracy mima. Jak to się dzieje, że ktoś chodzi w miejscu, dlaczego widzimy przedmioty, których tak naprawdę nie ma? O tym przekonają się wszyscy, którzy pojawią się na występie 2 kwietnia. Początek o godz. 18.

Zamów bilery już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK