Biletomat Kurs szybkiego czytania ReadSpeed™ ONLINE

: Kurs szybkiego czytania ReadSpeed™ ONLINE

Bilety na

Kurs szybkiego czytania ReadSpeed™ ONLINE

termin

Śr, 25 Czerwiec 2014 godz. 20:00

miejsce

CKiP Dictum
ul. Paderewskiego 15b/26, 41-710 Ruda Śląska

organizator

Centrum Kształcenia i Promocji Dictum

Bilety

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia Kurs szybkiego czytania ReadSpeed™ ONLINE w innym terminie i miejscu.

 

📄Kurs szybkiego czytania ReadSpeed™ ONLINE

Kurs szybkiego czytania ReadSpeed™ ONLINE

Pragniesz usprawnić pamięć i odkryć tajemnicę skutecznej nauki, ale kurs nie jest organizowany w Twoim mieście? Lubisz uczyć się we własnym tempie, w dogodnym dla siebie czasie i bez wychodzenia z domu? Szukasz oryginalnego, wartościowego prezentu dla bliskiej Ci osoby?

KORZYŚCI DLA KURSANTÓW

Wykorzystując wyniki przełomowych badań, stworzyliśmy PIERWSZY KURS, który umożliwia zapamiętanie praktycznie każdej informacji dzięki pełniejszemu wykorzystaniu potencjału własnego umysłu. Autorami szkoleń MnEMORY Techniques™ są nauczyciele akademiccy – doktorzy i doktoranci Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, ponadto wszystkie zajęcia prowadzą certyfikowani trenerzy technik pamięciowych.
Kurs poprawia pamięć oraz koncentrację, ale przede wszystkim przedstawia skuteczne metody organizacji danych i przyswajania wiedzy. Gwarantujemy rzetelną realizację materiału, nieodpłatne konsultacje, zindywidualizowane poradnictwo oraz certyfikat uczestnictwa w szkoleniu.

Szkolenie technik pamięciowych i szybkiej, efektywnej nauki ONLINE dedykowane jest wszystkim, którzy:
chcą uczyć się szybciej i efektywniej, pragną poprawić pamięć i zdolność koncentracji, stoją przed koniecznością przygotowania się do trudnych egzaminów, rozpoczynają naukę języków obcych, marzą o wzroście wydajności swojej pracy, cenią swój czas i preferują zdobywanie wiedzy bez wychodzenia z domu.

PLAN SZKOLENIA

Kurs trwa 6 miesięcy i składa się z 24 lekcji – każdy uczestnik otrzymuje raz w tygodniu komplet materiałów, wśród których znajdzie:
-informacje teoretyczne dotyczące danej techniki pamięciowej,
-zestaw zadań umożliwiający praktyczne przećwiczenie metody,
-zestaw poleceń utrwalających i kontrolnych do wykonania w kolejnych dniach tygodnia.

MnEMORY Techniques™ to dziesiątki stron informacji teoretycznych oraz setki stron ćwiczeń praktycznych. Wzbogacone o wsparcie ze strony certyfikowanego trenera oraz o systematyczną pracę Kursanta wystarczą, by wielokrotnie podnieść wydajność pamięci oraz jakość nauki i pracy.

TRENER ONLINE

Na każdym etapie szkolenia uczestnik może skorzystać z bezpłatnych porad i konsultacji, wysyłając wiadomość e-mail do certyfikowanego trenera mnemotechniki.

GWARANCJA JAKOŚCI: Szkolenie przygotowane jest przez współpracujących z „Dictum” doktorów i doktorantów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, dzięki czemu prezentuje bardzo wysoki poziom merytoryczny.

Terminy
Starty najbliższych edycji szkolenia ONLINE to:23.06.2014,14.07.2014,04.08.2014,25.08.2014.

Nie czekaj na rozpoczęcie nowego roku szkolnego lub semestru – podejmij naukę w dogodnym dla Ciebie terminie!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.