Biletomat Kurs technik pamięciowych MnEMORY Techniques™ ONLINE

: Kurs technik pamięciowych MnEMORY Techniques™ ONLINE

Bilety na

Kurs technik pamięciowych MnEMORY Techniques™ ONLINE

termin

Pon, 14 Lipiec 2014 godz. 20:00

miejsce

CKiP Dictum
ul. Paderewskiego 15b/26, 41-710 Ruda Śląska

organizator

Centrum Kształcenia i Promocji Dictum

Bilety

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia Kurs technik pamięciowych MnEMORY Techniques™ ONLINE w innym terminie i miejscu.

 

📄KURS ONLINE "Kurs technik pamięciowych MnEMORY Techniques™

"Kurs technik pamięciowych MnEMORY Techniques™ ONLINE".

Szkolenie technik pamięciowych i szybkiej, efektywnej nauki ONLINE dedykowane jest wszystkim, którzy:

-chcą uczyć się szybciej i efektywniej,
-pragną poprawić pamięć i zdolność koncentracji,
-stoją przed koniecznością przygotowania się do trudnych egzaminów,
-rozpoczynają naukę języków obcych,
-marzą o wzroście wydajności swojej pracy,
-cenią swój czas i preferują zdobywanie wiedzy bez wychodzenia z domu.

Korzyści dla Kursantów:

Wykorzystując wyniki przełomowych badań, stworzyliśmy PIERWSZY KURS, który umożliwia zapamiętanie praktycznie każdej informacji dzięki pełniejszemu wykorzystaniu potencjału własnego umysłu. Autorami szkoleń MnEMORY Techniques™ są nauczyciele akademiccy – doktorzy i doktoranci Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, ponadto wszystkie zajęcia prowadzą certyfikowani trenerzy technik pamięciowych.
Kurs poprawia pamięć oraz koncentrację, ale przede wszystkim przedstawia skuteczne metody organizacji danych i przyswajania wiedzy. Gwarantujemy rzetelną realizację materiału, nieodpłatne konsultacje, zindywidualizowane poradnictwo oraz certyfikat uczestnictwa w szkoleniu.

Dlaczego MnEMORY Techniques™?

Typowe kursy zapamiętywania opierają się na wąskim rozumieniu technik pamięciowych jako sposobów tworzenia wyobrażonych historyjek. W związku z tym przedstawiają jedynie kilka złożonych metod MnEMOnicznych przy bardzo ścisłym dopasowaniu ich do konkretnych przykładów materiału nauczania.
Tymczasem trwające od drugiej połowy XX wieku badania psychologów nad pamięcią pozwalają rozumieć MnEMOtechnikę znacznie szerzej. Najnowsze odkrycia z zakresu psychologii pamięci zakładają wykorzystanie teorii głębokości przetwarzania, według której zapamiętanie zależy od stopnia opracowania informacji, oraz teorii pamięci utajonej, zgodnie z którą pamiętamy o wiele więcej, niż jesteśmy w stanie sobie uświadomić.

Plan szkolenia:

Kurs trwa 6 miesięcy i składa się z 24 lekcji – każdy uczestnik otrzymuje raz w tygodniu komplet materiałów, wśród których znajdzie:

-informacje teoretyczne dotyczące danej techniki pamięciowej,
-zestaw zadań umożliwiający praktyczne przećwiczenie metody,
-zestaw poleceń utrwalających i kontrolnych do wykonania w kolejnych dniach tygodnia.

MnEMORY Techniques™ to dziesiątki stron informacji teoretycznych oraz setki stron ćwiczeń praktycznych. Wzbogacone o wsparcie ze strony certyfikowanego trenera oraz o systematyczną pracę Kursanta wystarczą, by wielokrotnie podnieść wydajność pamięci oraz jakość nauki i pracy.

Trener ONLINE

Na każdym etapie szkolenia uczestnik może skorzystać z bezpłatnych porad i konsultacji, wysyłając wiadomość e-mail do certyfikowanego trenera mnemotechniki.

Gwarancja jakości:

Szkolenie przygotowane jest przez współpracujących z „Dictum” doktorów i doktorantów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, dzięki czemu prezentuje bardzo wysoki poziom merytoryczny.

Starty najbliższych edycji szkolenia ONLINE to:

14.07.2014,
04.08.2014,
25.08.2014.

Nie czekaj na rozpoczęcie nowego roku szkolnego lub semestru – podejmij naukę w dogodnym dla Ciebie terminie!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.