Biletomat Martyna Jakubowicz // SĄSIEDZI

: Martyna Jakubowicz // SĄSIEDZI

Bilety na

Martyna Jakubowicz // SĄSIEDZI

termin

Pt, 29 kwietnia 2016 godz. 20:30

miejsce

Pub Sąsiedzi
1 Maja 48, 82-300 Elbląg

organizator

Pub Sąsiedzi

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 28 kwi 2016 23:59

37 PLN

Wyprzedane 

📄Koncert Martyny Jakubowicz w Elblągu!

Martyna Jakubowicz

MARTYNA JAKUBOWICZ to jedyna swoim rodzaju wokalistka i songwriterka, obdarzona charyzmą i charakterystycznym głosem, który sprawa, że jej ballady, łączące wpływy folku, bluesa i rocka, należą do najbardziej rozpoznawalnych pośród kanonu polskiej muzyki rozrywkowej.

Już 18 marca, nakładem Universal Music Polska ukazał się nowy album Martyny Jakubowicz, któremu towarzyszyć będzie ogólnopolska trasa koncertowa.
Na koncertach usłyszą Państwo piosenki z najnowszej płyty „Prosta Piosenka” ale również doskonale znane i kochane przez publiczność przeboje z poprzednich albumów, w tym: „ W domach z betonu nie ma wolnej miłości” , „Kiedy będę starą kobietą” , „Duża żółta taksówka” i inne.

Artystce towarzyszy zespół w składzie:
Agnieszka Djatri Kural – gitara basowa,
Dariusz Bafeltowski – gitary;
Przemysław Pacan – perkusja.

„PROSTA PIOSENKA” to pierwszy od 6 lat autorski album artystki (po wydanych w 2010 roku „Okruchach Życia” nominowanych do nagrody Fryderyka).
Płyta jest odzwierciedleniem zmian, które zaszły w mentalności Martyny Jakubowicz przez ten czas. „Nowa Martyna” jest bardziej odważna i bezpośrednia w wyrażaniu swoich poglądów na temat otaczającej rzeczywistości ale niezmiennie czaruje swoich słuchaczy, charakterystyczną, ciepłą barwą głosu.
Fani dotychczasowej twórczości artystki, odnajdą tutaj tak lubiane przez szeroką publiczność nastrojowe, gitarowe ballady ale również, znane z wcześniejszych płyt, piosenki mocniejsze, z bardziej rockowym pazurem. Całość doprawiona jest odważniejszą niż dotychczas, lecz niezwykle wysmakowaną elektroniką.

Wbrew swojemu przewrotnemu tytułowi „Prosta piosenka”, nie jest więc płytą prostą…
W nagraniu albumu udział wzięli m.in. Wojciech Waglewski, Kortez, Jan Smoczyński (pianista i kompozytor współpracujący m.in.z Urszulą Dudziak, Agą Zaryan, Anną Marią Jopek czy Kayah).
Pierwszym zwiastunem nadchodzącego albumu jest singiel „Mój czas ucieka” / do odsłuchania tutaj : https://umusicpl.lnk.to/NQR9t /, w warstwie tekstowej nawiązujący do słynnego przeboju „Kiedy będę starą kobietą”.
Utwór znany jest już szerszej publiczności z anteny radiowej (TRÓJKA, JEDYNKA), a niebawem zostanie zobrazowany teledyskiem w reżyserii Igora Omuleckiego, który odpowiada także za stronę plastyczną całego wydawnictwa.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!