Biletomat „Mój boski rozwód” – monodram Krystyny Podleskiej

: „Mój boski rozwód” – monodram Krystyny Podleskiej

Bilety na

„Mój boski rozwód” – monodram Krystyny Podleskiej

termin

Pt, 23 stycznia 2015 godz. 18:00

miejsce

DOM KULTURY W TARNOWIE PODGÓRNYM
ul. Ogrodowa 14, 62-080 Tarnowo Podgórne

organizator

Gminny Ośrodek Kultury „SEZAM”

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard (siedzące nienumerowane)

I Pula

dostępna do
Pt, 23 sty 2015 15:00

12 PLN

Wyprzedane
 

📄„Boski rozwód” Krystyny Podleskiej!

Krystyna Podleska

„Boski rozwód” Krystyny Podleskiej

Krystyna Podleska, krakowska aktorka znana m. in. z roli dziewczyny Ryszarda Ochódzkiego w filmie „Miś” Stanisława Barei, a także z filmów Krzysztofa Zanussiego, w zupełnie innej roli pojawi się w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym. Zaprezentuje wzruszający i pełen optymizmu monodram pt. „Mój boski rozwód”.

To historia kobiety w średnim wieku, którą porzuca mąż, a córka wyprowadza się do narzeczonego. Pustkę bohaterce wypełnia tylko pies i telefon. Bohaterka spektaklu musi na nowo odnaleźć swoje miejsce na ziemi i sens życia. Przeróżne perypetie kończą się happy endem – udaje jej się odnaleźć w sobie nie tylko humor, lecz także młodzieńcza ciekawość świata, dystans do siebie i innych. W zapowiedzi spektaklu czytamy, że ta opowieść to piękna i ludzka historia, to tryumf optymizmu i wiary w „kolejny lepszy dzień”.
Urodzona w Londynie aktorka jest absolwentką Webber Douglas Academy of Dramatic Art. Występowała na deskach teatrów brytyjskich i polskich, zagrała też w 11 filmach i 10 serialach. Do Polski na stałe powróciła po śmierci rodziców w 1999 roku. Występowała m. in. W Teatrze Ludowym w Krakowie i warszawskim Teatrze „Druga Strefa”. Poza aktorstwem zajmuje się tłumaczeniem sztuk teatralnych z języka angielskiego na polski.
Na ciekawy monodram wyreżyserowany przez Jerzego Gruzę zapraszamy w piątek 23 stycznia o godz. 18 do Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.