Biletomat „Mój boski rozwód” – monodram Krystyny Podleskiej

: „Mój boski rozwód” – monodram Krystyny Podleskiej

Bilety na

„Mój boski rozwód” – monodram Krystyny Podleskiej

termin

Pt, 23 stycznia 2015 godz. 18:00

miejsce

DOM KULTURY W TARNOWIE PODGÓRNYM
ul. Ogrodowa 14, 62-080 Tarnowo Podgórne

organizator

Gminny Ośrodek Kultury „SEZAM”

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard (siedzące nienumerowane)

I Pula

dostępna do
Pt, 23 sty 2015 15:00

12 PLN

Wyprzedane
 

📄„Boski rozwód” Krystyny Podleskiej!

Krystyna Podleska

„Boski rozwód” Krystyny Podleskiej

Krystyna Podleska, krakowska aktorka znana m. in. z roli dziewczyny Ryszarda Ochódzkiego w filmie „Miś” Stanisława Barei, a także z filmów Krzysztofa Zanussiego, w zupełnie innej roli pojawi się w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym. Zaprezentuje wzruszający i pełen optymizmu monodram pt. „Mój boski rozwód”.

To historia kobiety w średnim wieku, którą porzuca mąż, a córka wyprowadza się do narzeczonego. Pustkę bohaterce wypełnia tylko pies i telefon. Bohaterka spektaklu musi na nowo odnaleźć swoje miejsce na ziemi i sens życia. Przeróżne perypetie kończą się happy endem – udaje jej się odnaleźć w sobie nie tylko humor, lecz także młodzieńcza ciekawość świata, dystans do siebie i innych. W zapowiedzi spektaklu czytamy, że ta opowieść to piękna i ludzka historia, to tryumf optymizmu i wiary w „kolejny lepszy dzień”.
Urodzona w Londynie aktorka jest absolwentką Webber Douglas Academy of Dramatic Art. Występowała na deskach teatrów brytyjskich i polskich, zagrała też w 11 filmach i 10 serialach. Do Polski na stałe powróciła po śmierci rodziców w 1999 roku. Występowała m. in. W Teatrze Ludowym w Krakowie i warszawskim Teatrze „Druga Strefa”. Poza aktorstwem zajmuje się tłumaczeniem sztuk teatralnych z języka angielskiego na polski.
Na ciekawy monodram wyreżyserowany przez Jerzego Gruzę zapraszamy w piątek 23 stycznia o godz. 18 do Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK