Biletomat Back To The Future - New Years Eve 2018

: Back To The Future - New Years Eve 2018

Bilety na

Back To The Future - New Years Eve 2018

termin

Pon, 31 grudnia 2018 godz. 20:30

miejsce

MUS bar&view
ul. Roosevelta 22, Bałtyk, Poznań

organizator

Mus bar & view

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard II

Standard II

dostępna do
Pon, 31 gru 2018 18:00

150 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 31 gru 2018 18:00

290 PLN

Wyprzedane 

📄MUSsylwester 2018/19

Aga Czyż Band, Dj Margin

BACK TO THE FUTURE new years eve 2019

DeLorean startuje z 15 piętra Bałtyku. Nim uda się w podróż do 2019 roku, zatrzyma się na dwóch stacjach z przeszłości - w latach 80. i 90. Muzyka z tej epoki umili nasze przygotowania do skoku w przyszłość. Oryginalne koktajle, menu szefa kuchni i najlepszy widok na fajerwerki w mieście. Zapraszamy na Sylwestra w MUSie.

W tę noc czas straci swoją linearność, a my - poczucie czasu. Wspomnienie szalonychh lat 80., skąpanych w lakierze do włosów, neonowych kolorach i dźwiękach syntezatorów zagwarantują najbardziej znane covery grane na żywo oraz selekcja największych hitów z tego okresu dobranych przez DJa. Wehikuł zaprohramowany jest również na lata 90., poniesie nas klimat kolorowych plakatów na ścianach, teledysków z MTV i kasetach z magnetofonów. Na parkiecie poczujemy nutę nostalgii i drugą młodość.

Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość zmiksują się idealnie w tym, co dla tych okresów pozostaje niezmienne - oryginalne i pyszne koktajle miksowane przez najbardziej utalentowanych barmanów, zaskakujące gości swoimi składnikami, konsystencją, szkłem.

Wieczór skąpany w feerii fajerwerków, które - niczym pioruny aktywujące start DeLoreana - rozgrywać się będą na naszych oczach, dokładnie na wysokości MUSu, a obserwować będziemy je ze wszystkich stron. Cały Poznań rozbłyśnie dla nas w tę noc: dla szalonych profesorów, niesfornych poszukiwaczy przygód, miłośników dobrej muzyki, smakoszy i wszystkich tych, którzy zdecydują się odbyć tę podróż z nami. Start i lądowanie na 15. piętrze Bałtyku.

Aga Czyż Band /największe przeboje lat 80/90 w tanecznych aranżacjach/
Dj Margin

W cenie biletu - 290 pln:

bufet do północy /bufet ciepły, zimny, słodki/
4 koktajle
szampan GH Mumm o północy

W cenie biletu - 150 pln:

2 koktajle
szampan GH Mumm o północy

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na: MUSsylwester! Bilety na Sylwester 2018/2019

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK