Biletomat Po Prostu Stand-Up

: Po Prostu Stand-Up

Bilety na

Po Prostu Stand-Up

termin

Wt, 15 września 2015 godz. 20:00

miejsce

Pub Sąsiedzi
1 Maja 48, 82-300 Elbląg

organizator

Pub Sąsiedzi

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Pon, 14 wrz 2015 23:59

17 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Wt, 15 wrz 2015 16:00

22 PLN

Wyprzedane


 

📄Po prostu Stand -Up w Elblągu!

Patryk Czebańczuk, Tomek Kołecki i Paweł Chałupka

Wieczór Stand-upu którego jeszcze w Elblągu nie było.
3 młodych, zdolnych i co ciekawe śmiesznych komików odwiedzi miasto.

Po prostu Stand-up. Składa się ona z trzech doświadczonych komików: Patryka Czebańczuka, Tomka Kołeckiego i Pawła Chałupki. Są to trzej ziomkowie, którzy poznali się dzięki scenie i wspólnej pasji - Stand-up Comedy.

Poniżej krótka informacja o chłopakach.

Tomek Kołecki Stand-up - Najmłodszy komik w Polsce, rocznik 1997. Po ulicach Warszawy jeżdżą samochody starsze od niego. Niedawno zostało dorosłym, także możecie liczyć na wspólne piwo po występie. Stand-upem zajmuje się od 2 lat. Na koncie ma występy w całej Polsce, oraz udział w programie telewizyjnym "Tylko dla dorosłych".

Patryk Czebańczuk - arab a jak się ogoli to cygan, człowiek obdarzony niebywale ogromnym talentem zamkniętym w małym ciele. Dwukrotny zwycięzca Areny Stand-uperów i finalista Antrakt Festiwalu. Charyzmatyczny i pewny siebie komik, który nie boi się poruszyć nawet najbardziej kontrowersyjnego tematu.

Paweł Chałupka - Człowiek o wielu pasjach. Po za tym, że bawi się w skreczowanie terroryzując przy tym sąsiadów posiada zdolności kulinarne. Jest magistrem politologii, a od 10 lat pracuje w pizzerinach.


Zamów bilety na Biletomat.pl!

 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK