Biletomat SASCHA FUNKE

: SASCHA FUNKE

Bilety na

SASCHA FUNKE

termin

So, 28 sierpnia 2021 godz. 20:00

miejsce

JAZBAR Muchowiec
Francuska 263, 40-506 Katowice

organizator

More Music Agency

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Pt, 27 sie 2021 23:59

20 PLN

Wyprzedane


Standard

W dniu koncertu

dostępna do
So, 28 sie 2021 18:00

25 PLN

Wyprzedane 

📄Pożegnanie wakacji z Sascha Funke!

Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Na pożegnanie wakacji proponujemy długą, taneczną noc z jednym z naszych ulubionych didżejów! Jego muzykę znacie z wielu setów, klubów, festiwali i oczywiście z filmu „Berlin Calling”. Sascha Funke to jeden z muzycznych symboli Berlina, a także mistrz popowego minimalizmu i kosmicznego techno. Autor hitu „Mango” poprowadzi nas przez gąszcz tajemniczych brzmień i hipnotycznych bitów. Wesprze go enigmatyczny Krystian Kaczor. Do zobaczenia w sobotę 28 sierpnia!

Sascha Funke

Muzyka elektroniczna pociągała go od momentu, gdy jako 12-letni dzieciak po raz pierwszy usłyszał euro dance pop. To doświadczony łowca epickich melodii, mocno uderzających bitów i topowych płyt, które można usłyszeć zarówno w jego setach djskich, jak i w autorskiej dyskografii. Specjalizuje się w głębokich, zamaszystych dźwiękach, ale zawsze porusza się ruchem wahadłowym między przeróżnymi gatunkami. Słynie z aluzyjnego, popowego minimalizmu. Funke z powodzeniem łączy prostotę i tajemnicę, a wszystko to opakowane w smukłe i stylowe aranżacje. Można było je poznać m.in. w doskonale przyjętych wydawnictwach „Bravo” (2003) oraz „Mango” (2008). Oba nagrania stały się klasykami. Ostatnie lata to dla Saschy równie pracowity czas. W duecie z partnerką Julienne Dessagne pod szyldem Saschienne dostarczył fanom znakomite, piosenkowe techno. Ostatnie solowe produkcje, które ukazały się nakładem wpływowych wytwórni Multi Culti, Turbo i Permanent Vacation, czarowały połączeniem wolniejszego techno z eterycznymi brzmieniami New Age i kosmicznym transem Krautrocka.

https://www.facebook.com/SaschaFunke

https://www.instagram.com/saschafunke_music/

https://saschafunke.bandcamp.com/

https://kompakt.fm/artists/sascha_funke/releases

https://www.residentadvisor.net/dj/saschafunke

https://open.spotify.com/artist/1dDTkRz9WVOQr63enjJ1Yd

Krystian Kaczor

Pochodzi z Bierunia. Jego zainteresowania muzyczne od dawna dotyczą robotniczych i masowych pieśni oraz protest songów. Zasługi, którymi może się pochwalić dotyczą jednak sceny muzyki tanecznej (organizacja imprezy El Cóndor Pasa we wrocławskim Uczuleniu w 2019 r. i liczne występy didżejskie). Do Katowic przyjedzie na zakupy w Komisie Płytowym Katowice.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!