Biletomat Shura

: Shura

Bilety na

Shura

termin

Śr, 23 listopada 2016 godz. 20:00

miejsce

Proxima
Żwirki i Wigury 99a, 02-089 Warszawa

organizator

Automatik

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 05 paź 2016 10:52

79 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 23 lis 2016 16:00

90 PLN

Wyprzedane 

📄Shura w warszawskim klubie Proxima!

Shura

 

Otwarcie drzwi: 19.00

koncert: 20.00

Shura - autorka przeboju „Touch” i spektakularnego albumowego debiutu „Nothing’s Real” na jedynym koncercie w Polsce!

Brytyjka zagra 23 listopada w warszawskim klubie Proxima!

Jedni widzą w niej następczynie Jessie Ware, inni porównują do Grimes. Pewne jest jedno: Shura to jedna z najbardziej utalentowanych i najciekawszych debiutantek na brytyjskiej scenie ostatnich lat! Najpierw zachwyciła singlem „Touch” (prawie 30 milionów wyświetleń na YouTube), ostatnio potwierdziła klasę świetnym albumem „Nothing’s Real”. 23 listopada Shura po raz pierwszy zagra w Warszawie!

Wschodząca gwiazda z Manchesteru doceniona została już w ubiegłym roku - w plebiscycie “BBC Sound Of 2015”, wyróżniono ją obok takich objawień jak Years & Years czy James Bay. Jej fenomenalnie przyjęty singiel „Touch” rozbudził apetyty na debiutancki krążek i dziś można śmiało przyznać, że Shura spełnia pokładane w niej nadzieje! Album „Nothing’s Real” trafił na 13 miejsce brytyjskiej listy sprzedaży i zyskał ogromną przychylność krytyków. Dziennikarz „Fader” pisał, że w muzyce młodej artystki słyszy echa „ popu lat 70-tych I 80-tych przefiltrowane przez R&B lat 90-tych”. Rzeczywiście, na „Nothing’s Real” wszystkie muzyczne fascynacje młodej wokalistki przybierają niezwykle atrakcyjną formę – od ujmujących piosenek w duchu lat 80-tych (Madonna, Janet Jackson, Prince to dla niej duże inspiracje) przez współczesne R&B - gdzieś między Jessie Ware a Solange, aż po nowoczesny sci-fi pop bliski Gimes i alternatywne brzmienia.
Brytyjka marzyła o karierze piłkarskiej, grała nawet w drużynie Manchester City Girls, jednak miłość do muzyki i artystyczny temperament okazały się silniejsza. Shura jest współautorką większości utworów z płyty, choć trzeba podkreślić, że swój wkład w jej powstawanie ma sławny producent Greg Kurstin, współtwórca wielkiego przeboju „Hello” Adele, znany również ze współpracy z takimi gwiazdami jaki Sia, Lily Allen czy Beck. Shura, podobnie jak wspomniana Grimes, łamie jednak stereotypy współczesnej artystki pop. „Cóż, byłabym beznadziejną Taylor Swift” mówiła w rozmowie z dziennikarzem Gazety Wyborczej.
Koncertowo młoda artystka prezentuje się znakomicie. Nienachalna charyzma i bezpretensjonalny styl „dziewczyny z sąsiedztwa” na scenie w parze ze znakomitym muzycznym warsztatem zarówno liderki jak i towarzyszącego jej zespołu. Nic dziwnego, ze na amerykańskie koncerty zaprosili ją M83 oraz Tegan and Sara. Już 23 listopada swoje znakomite umiejętnosci i ujmujący show Shura przedstawi w warszawskim klubie Proxima.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK