Biletomat Sonbird

: Sonbird

Bilety na

Sonbird

termin

Śr, 13 marca 2019 godz. 19:00

miejsce

Klub Stodoła
ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

organizator

Stodoła

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 12 mar 2019 23:59

35 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 13 mar 2019 12:00

45 PLN

Wyprzedane 

📄Sonbird w warszawskiej Stodole!

Sonbird

18:00 - otwarcie drzwi
19:00 - początek koncertu 

Wiosną 2019 roku Sonbird ruszają w trasę promującą debiutancki album. 13 marca ponownie odwiedzą Warszawę, gdzie zagrają w Klubie Stodoła na Open Stage. Bilety na wydarzenie są już dostępne w sprzedaży!

Premierę ma właśnie najnowszy singiel zespołu Sonbird - "Wodospady", do którego przygotowano specjalne wideo z Kina Sława.

Utwór "Wodospady" zapowiada debiutancki album Sonbird. Premiera płyty zatytułowanej "Głodny" zaplanowana jest na 22 lutego 2019 roku. Będzie to muzyczny zapis dotychczasowej drogi zespołu, która mimo tego, że jest krótka, jest także pełna sukcesów. Cała tajemnica polega na zgrabnych, indierockowych piosenkach, wykonanych z rzadko spotykanym zaangażowaniem, tworzących album, do którego będzie chciało się wracać.

Do singla "Wodospady" powstał obraz zarejestrowany w Kinie Sława w Międzyrzecu Podlaskim. W nagraniu gościnnie udział wzięła wiolonczelistka Krystyna Wiśniewska. Za wideo w całości odpowiedzialny jest Łukasz Mateusiak.

Kino Sława stało się już, w pewnym sensie, symbolem wytwórni Jazzboy. Wcześniej swoją live sesje zarejestrował tam między innymi Kortez.

Dotychczasowy dorobek Sonbird sprowadza się do szybko zapracowanej opinii świetnego zespołu koncertowego, o czym można było przekonać się na największych festiwalach minionego lata (zagrali między innymi podczas OFF Festival, Kraków Live Festival, Hej Fest, Rock In Summer Festival, Męskie Granie) i udanej jesiennej trasie koncertowej.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl