Biletomat Sylwester SQ New Years Eve pres. Party Animals!

: Sylwester SQ New Years Eve pres. Party Animals!

Bilety na

Sylwester SQ New Years Eve pres. Party Animals!

termin

Nd, 31 grudnia 2017 godz. 21:30

miejsce

SQ klub
ul. Półwiejska 42, Poznań

organizator

SQ Klub

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Wejście od godziny 00.30

Wejście od godziny 00.30

dostępna do
So, 30 gru 2017 23:59

40 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 30 gru 2017 23:59

120 PLN

Wyprzedane


Wejście od godziny 00.30

Wejście od godziny 00.30

dostępna do
Nd, 31 gru 2017 19:00

40 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Nd, 31 gru 2017 19:00

140 PLN

Wyprzedane 

📄Sylwester 2017/2018 w klubie SQ!

Bartes
Matthew Clarck
Jacob A on VOCAL
Banan on SAX

SQ – klubowe przestrzenie w centrum Poznania, gdzie pośród ceglanych murów i ledowych ścian spotykają się tysiące pasjonatów muzyki i tańca. Sylwester w tym roku przyniesie im niezwykłe przeobrażenie – wszyscy odnajdą w sobie pierwotny zew czystej imprezowej przyjemności. Pod osłoną nocy klubem zawładną Party Animals.

Ich naturalnym środowiskiem są głośne półmroki i gorące parkiety. Te muzykożerne ssaki lądowe imprezują stadami liczącymi od kilku do kilkunastu osobników, z reguły samic i samców. Różnorodność gatunków zachwyca. Dzikie i nieokiełznane w tańcu lwy i pantery, delektujące się muzyką i konwersacjami sarny i łanie, blokujące dostęp do wodopoju przy barze nosorożce czy będące w kilku miejscach jednocześnie nocne jastrzębie – w tę jedną noc znajdują wspólny język. Jest ona zwieńczeniem całego roku obfitującego w urządzanie gniazd, polowania czy gody. Po wkroczeniu do tej house’owej dżungli, zewnętrzny świat traci na chwilę znaczenie, a każde drzemiące w nas zwierzę może dać upust hedonistycznej potrzebie śpiewu, tańca i delektowania się drinkami do rana.

Wszystkich Party Animalsów czeka wyjątkowa maskarada, w tym roku Sylwester zawyje jak wilk, zaryczy jak niedźwiedź albo zaszczebioce jak słowik. Motywy zwierzęce w strojach gości sprawią, że klub zamieni się w taneczną dżunglę, gorący step parkietu będzie się ciągnął po horyzont, a noc skąpie się w tropikalnym deszczu szampana. Głowy drapieżników, skrzydła nocnych łowców, czułki, kły, pióra, ogony, pazury, sztuczne futra – wszystko jest zalecane. Barwne i dzikie królestwo zwierząt nocy roztańczy się do muzyki house serwowanej przez Bartesa i Matthew Clarcka, której akompaniował będzie najlepszy klubowy wokal w Polsce - Jacob A i najlepszy klubowy sax w Polsce – Banan!

O równowagę w ekosystemie zadbają świetnie zaopatrzone bary. Niech ta ostatnia noc 2017 będzie niczym najlepsza imprezowa uczta upolowana w tym roku przez Party Animals!

Rooooar!


SQ New Years Eve: Party Animals


Bartes

Matthew Clarck

Jacob A on VOCAL

Banan on SAX

start: 21:30

COCKTAIL BAR do 24:00 drinki/ koktaile na bazie: wódka Absolut, whisky Chivas, rum Havana, "bąbelki" o północy // woda, soki & napoje gazowane (z wyłączeniem Red Bulla) 

BILETY:

do 30.12 – 120 zł, w dniu imprezy 140 zł || po 00:30 – 40 zł (bez cocktail baru)

Rezerwacja miejsca siedzącego – 60 zł/osoba --> http://bit.ly/sqrezerwacja

szczegółowe informacje: Magda 663 786 547 (11:00 – 20:00)

Zamów bilet już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na sylwestra w SQ! Bilety Kolekcjonerskie Bilety na Sylwester 2017/2018

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK