Biletomat Szkolenie - Podatki. Finansowanie. Ubezpieczenia. (20.03)

: Szkolenie - Podatki. Finansowanie. Ubezpieczenia. (20.03)

Bilety na

Szkolenie - Podatki. Finansowanie. Ubezpieczenia. (20.03)

termin

Pon, 20 marca 2017 godz. 10:00

miejsce

Kielecki Park Technologiczny
ul. Olszewskiego 6, 25-663 Kielce

organizator

Spectrum Finanse

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 21 lut 2017 10:42

399 PLN

Wyprzedane 

📄Kompleksowe szkolenie dla transportu.

Szkolenie dla maksymalnie 18 osób. Ubierz się wygodnie, abyś czuł się swobodnie. Na miejscu zapewnimy Ci obiad oraz przerwę kawową. Dostaniesz również niezbędne notatniki i długopis.

PODATKI
Podatek dochodowy oraz podatek VAT, to ważne zagadnienia dla firm z branży transportowej. Jak dużo wiesz o podatkach? Czy umiesz nadzorować prace swojej księgowej? Czy cały świat podatków pozostawiasz w rękach zewnętrznej firmy świadczącej usługi księgowe? Skąd masz pewność, że ich działalność jest wysokiej jakości? Podpowiemy Ci, jak kontrolować procesy księgowe w firmie, aby wszystkie faktury, które gromadzisz, były kosztem, a nie jedynie wydatkiem!

FINANSOWANIE
Firma transportowa, rozwijająca się, prędzej czy później musi skorzystać z zewnętrznego źródła finansowania. Prowadząc firmę transportową staniesz przed wyborem: kredyt samochodowy, czy leasing? Ile wiesz na ten temat? Czy wiesz, czym się to różni księgowo? Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że księgowe dzisiejszego pokolenia błędnie rozliczają koszty Twojej firmy i często nie są w stanie precyzyjnie wskazać wszystkich różnic podatkowych wynikających z kredytu, lub leasingu? Naucz się podstaw i miej świadomość tego, jak to na prawdę wygląda, zanim zbankrutujesz z braku elementarnej wiedzy.

UBEZPIECZENIA
Czym się różnią ubezpieczenia? Co to jest opłata franszyzowa? Co to jest wariant serwisowy a co wariant kosztorysowy? Czym jest udział własny w szkodzie? Co gwarantuje OC Przewoźnika? Na co należy uważać przy ubezpieczeniu majątku i pojazdu? Jak rozlicza się szkody całkowite w kredycie samochodowym, a jak w leasingu? Jak odlicza się ubezpieczenia od podatku?


O NAS

Spectrum Finanse, to zespół młodych, ambitnych ludzi. Z nami zyskasz poczucie, że sprawy rozwiązują się same. Zarówno zyskasz silne wsparcie w zakresie finansowania pojazdów i maszyn, jak również całość zostanie przygotowana w oparciu o Twoje dokumenty finansowe, abyś mógł poprawnie odliczyć zakupy w podatku dochodowym oraz podatku VAT. Ubezpieczenie, jakie otrzymasz, nie zawsze będzie najtańsze. Byłoby to niemoralne, aby wziąć od Ciebie jakiekolwiek pieniądze, jeżeli nie będziemy wiedzieli, co musi zabezpieczyć Twoja polisa. Wolimy, aby polisa była nawet trochę droższa, ale żeby zabezpieczała Cię choćby w takich sytuacjach, jak samochód zastępczy już spod domu, naprawa pojazdu na częściach oryginalnych, ze stałą sumą ubezpieczenia przez cały rok i bez udziałów własnych w szkodzie. Z doświadczenia wiemy, że jest wielu przedstawicieli, którzy kierują się tylko ceną. Być może jednak ich doświadczenie jest krótkie albo kierują się wyłącznie zyskiem, bo dla nich liczy się tylko cena. Dla nas liczy się to, abyś zapłacił za to, co zapewni Tobie realną wartość w przyszłości.

NASZA WIZJA
Naszą wizją jest stworzyć firmę, w której nie będziesz się czuć naszym klientem - lecz Partnerem.
Korzystając z doświadczenia, sięgającego 2007 roku, budujemy silne wsparcie dla transportu - szkolimy kierowców pod kątem podatkowym, finansowym i ubezpieczeniowym, bo dla nas to jest ważne i logiczne, że jeżeli odpowiednio nauczymy naszych Partnerów, jak dbać o właściwy kierunek, to rozwijać się będziemy wspólnie - jak Partnerzy. Wspieramy naszych Partnerów w zakresie finansowania zakupu pojazdów i maszyn - kredyt i leasing znamy od podszewki - rozmawiając z nami będziesz czuł się bezpiecznie, ponieważ obsługiwać Cię będzie zespół ludzi, którzy mówią z doświadczenia a nie z teorii.

Silnie rozwinięte ubezpieczenia to pełne dopełnienie naszej wizji - dzięki całościowej ofercie finansowania, ubezpieczeń i podatków możesz mieć pewność, że cokolwiek nie wymyślisz, wspólnie to zweryfikujemy, określimy słabe i mocne strony Twojego pomysłu, znajdziemy środki na sfinansowanie Twojego pomysłu i z księgowością opracujemy strategię kosztową, aby Twoja firma rozwijała się prężnie - ale również bezpiecznie.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl