Biletomat Zenon Laskowik z nowym programem- Będą zmiany…

: Zenon Laskowik z nowym programem- Będą zmiany…

Bilety na

Zenon Laskowik z nowym programem- Będą zmiany…

termin

So, 12 listopada 2016 godz. 18:00

miejsce

Centrum Kultury Przeźmierowo
Ogrodowa 13 a, 62-081 Przeźmierowo

organizator

Gminny Ośrodek Kultury „SEZAM”

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 31 paź 2016 23:59

37 PLN

Wyprzedane 

📄Zenon Laskowik z najnowszym programem!

Zenon Laskowik

Znany z legendarnego kabaretu Tey Zenon Laskowik i jego kabareciarnia ponownie wystąpią w naszej gminie. Tym razem z najnowszym, zbierającym doskonałe recenzje, programem „Będą zmiany…”. Występują w nim m. in. współautor skeczy Jacek Fedorowicz, Adrianna Biedrzyńska, Adrianna Biernacka, Jacek Skrzypczak, Grzegorz Tomczak i zespół muzyczny Promile.
„Dawno już nie widziałem programu kabaretowego przedstawiającego tak dotkliwą analizę polskiej rzeczywistości” oceniał w Gazecie Wyborczej po premierze najnowszego programu Przemysław Toboła. Program napisany tuż przed wyborami parlamentarnymi określić można jako powrót do kabaretu politycznego, z jakiego znany był Tey. Nie brakuje w nim socjologicznych obserwacji naszego społeczeństwa, ale i tematów uniwersalnych i wiecznie aktualnych. Artyści, którzy są świadomi swojego wieku, traktują go z dystansem, co chwilę nawiązując do zdrowotnych dolegliwości i niedomagań. W rzeczywistości wciąż są w doskonałej scenicznej formie.
Po występie – zdaniem recenzentów - spodziewać się można nie tylko sporej dawki humoru, ale i paru trafnych i niekoniecznie optymistycznych refleksji. Tym bardziej warto wybrać się w sobotę, 12 listopada o godz. 18 do Centrum Kultury w Przeźmierowie.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK