Biletomat Festivals Festiwal Wibracje

Festivals: Festiwal Wibracje

Tickets for festival

Festiwal Wibracje

date

Wed, 20 jul 2022 time 10:00 - Sun, 24 jul 2022 time 16:00

venue

Giże 40 k/Olecka
-, 19-411 Giże

promotor

Festiwal Wibracje

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Tickets sold out.Poszukaj wydarzenia Festiwal Wibracje w innym terminie i miejscu.

Look for similar events in:


 

📄Kup bilet na Festiwal Wibracje, 20-24 lipca w Giże!


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Festiwal Wibracje to 5-dniowe wydarzenie łączące wykłady, warsztaty, koncerty – tańce – ogniska, część targową, strefę dla ciała, zdrową strefę jedzeniową w swoistą MIKSTURĘ. To największy w Polsce festiwal dotyczący holistycznego, naturalnego dbania o siebie i swoje otoczenie, ekologii, rozwoju i życia w harmonii.

W czasach instant, gdzie wszystko jest natychmiastowe, średniej jakości i powierzchowne, Wibracje sięgają głębiej. Wyróżniamy się, bo przyciągamy osoby o pewnej dojrzałości, świadomym stylu życia i otwartości. Promujemy ideę, że życie w pełnym zdrowiu i równowadze jest na wyciągnięcie ręki.

Festiwal to:

- ponad 100 prelegentów z Polski i zagranicy

- 100 godzin wykładów

- 100 godzin warsztatów

- Klimatyczne koncerty i taniec

- Zajęcia dla dzieci

- Joga i medytacja

- Strefa Ciało, Ruchu, Umysłu, Konopi, Grzyba

- Strefa Alchemisty

- Strefa Malucha

- Strefa targowa i zdrowego jedzenia

Jesteśmy festiwalem totalnie NIEZALEŻNYM – to wydarzenie nieskalane żadną zewnętrzną presją! To znaczy, że nie jesteśmy zasilani ani jedną złotówką pochodzącą z dofinansowań czy od sponsorów. I tak już zostanie!

O programie

Tematy, które podejmujemy to: psychologia, zdrowie holistycznie, medycyna niekonwencjonalna, rozwój świadomości, praca z ciałem, badania i odkrycia naukowe, które odsłaniają prawdziwą naturę rzeczywistości i nas samych; dojrzała ekologia, permakultura, naturalne budownictwo, szamanizm, enteogeny, nowinki technologiczne przybliżające nas do ziemi, nieba i naszej naturalnej harmonii. Nie stronimy od tematów trudnych i kontrowersyjnych, ale dbamy o i ich rzetelną i obiektywną prezentację. Więcej o programie przeczytasz TUTAJ.

Po co to robimy?

Celem Festiwalu jest pogłębianie wiedzy, samodoskonalenie, aby żyć w lepszym kontakcie ze sobą i otaczającym nas światem. Promujemy ideę, że życie w pełnym zdrowiu i w harmonii jest na wyciągnięcie ręki. Tworzymy przestrzeń dla spotkań ludzi o podobnych zainteresowaniach.
Szerzymy świadomość ekologiczną. Promujemy harmonijne i odpowiedzialne relacje z naturą – i ze sobą.

LINK DO PROGRAMU: https://wibracje.com.pl/program/

REGULAMIN

Wstęp bezpłatny do 13 roku życia.

Karnety - Cena karnetu zawiera udział we wszystkich atrakcjach zawartych w programie, miejsce noclegowe dla właściciela karnetu na polu namiotowym (wyposażonym w toalety i prysznice), parking dla samochodu osobowego.
Bilet Weekendowy - Bilet Weekendowy. Ważny od piątku (22.07) od 18:00. Cena biletu zawiera udział we wszystkich atrakcjach zawartych w programie, miejsce noclegowe dla właściciela karnetu na polu namiotowym (wyposażonym w toalety i prysznice), parking dla samochodu osobowego w okolicy festiwalu.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl! 

Looking for similar events elsewhere? Check out the:

Bilety Kolekcjonerskie