Biletomat Festivals Racibórz INTRO 2016

Festivals: INTRO 2016

Tickets for festival

INTRO 2016

date

Sat, 06 August 2016 time 16:30

venue

Racibórz Zamek Piastowski
ul. Zamkowa 2, 47-400 Racibórz

promotor

Fundacja Intro Light

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

available to
Tue, 31 may 2016 23:59

35 PLN

Sold out


Standard

II pula

available to
Fri, 05 aug 2016 23:59

40 PLN

Sold out


Standard

III pula

available to
Sat, 06 aug 2016 11:00

45 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Festiwal muzyki elektronicznej łączy się z festiwalem światła!

Live Acts: ONUKA (UA) , Jacek Sienkiewicz (PL) , Micronaut (DE) , Sarcast (PL), JÓGA (PL). DJ Sets: Nakadia (TAI) , Chris Sadler (GB) , Robbie&Juvi (CZ) , Seb & Rodrigezz (PL) , Furrier (PL). VJ: Tving Stage Design (mapping 3D / stage / general) , Fly Honey (stage). Painting: Richie Mozger Madano. Fashion/Tattoo: Obrazy Do Noszenia, PAPU, SIŁA, GET ODN i inni...

Zamek Piastowski wypełniony elektroniką i skanerami Martina tworzy paradoks - miks przeszłości z przyszłością. INTRO to jakościowo inny projekt elektroniczny. Nastawiony na kontrast. W tym roku dodatkowo ultranowoczesny mapping 3D na bryle XIII-wiecznej kaplicy zamkowej, tworzony przez uznanych kreatywnych z Tving Stage Design.

Z nowości będzie odmieniona scenografia, ogromna kurtyna ledowa VJ-ów i wielobarwne fixy laserów. Łączymy festiwal muzyki elektronicznej ze sztuką światła. Mamy przełom techniczny. Brzmienie, światło, peryferia... Zamek stał się "spiritus movens".

INTRO to freaki, artyści i My - ludzie którzy szukają nowych form kultury, sztuki nowych mediów i wyśmienitej zabawy. INTRO nie prześciga się headlinerami, tylko duchem i kontrastem. Po kilkudziesięciu latach w Raciborzu odremontowano piękny zamek, wraz z nim nakreśliła się mapa postępowego festiwalu, warsztatów tattoo, malarstwa, mody, food tracków, raciborskiego Zamkowego (1567r), grafity malowanych na żywo i kołyszącego bansu na granitowym dziedzińcu.

INTRO to 10 godzin wyszukanych DJ'ów i składów elektronicznych. Staramy się mieszać nurty i prezentować rzeczy szczególne na zamku:

Live Acts :

Onuka (UA)
ukraińskie odkrycie i bez wątpienia produkcja world class. Fenomenalne zjawisko, bo trudno ich nazwać zespołem. To zjawisko. Koncert z najwyższą oprawą techniczną w składzie 8 osobowym. Doskonały wokal i elektronika pomieszana z tradycyjnymi instrumentami (flety, waltornia, puzon, bandura)

The Micronaut (DE)
mieliśmy okazję posłuchać nowego materiału, z którym przyleci do Polski... brzmienie, nietypowy sposób grania, miłość do szczegółów, zabawa kontrastami, łamanie rytmów... Ktoś powie - Fatboy Slim z odrobiną dubstepu i nostalgii. Nie, to niemiecki twórca, producent i absolutnie dojrzały multiinstrumentalista, którego moment właśnie nadszedł.

Sarcast (PL)
dwójka Kaszubów stworzyła dla siebie gatunek electro hop - nie łatwo ich zaszufladkować. Bardzo ciekawa pozycja, oryginalna rodzima produkcja i pomysł na siebie.

JÓGA (PL)
Zręczni przemytnicy skandynawskich inspiracji zaczynają grywać na największych festiwalach w Polsce. Zwycięzcy międzynarodowego konkursu Converse Rubber Tracks to utalentowani, wrażliwi i zaskakująco dojrzali ślązacy - zagrają u siebie.

Jacek Sienkiewicz (PL)
nasza marka eksportowa na rynki światowe Mimo, że grał na największych festiwalach - Nature One, I Love Techno, Awakenings, Detroit Fuse Festival, Mutek czy Transmediale nie unika eksperymentalnych eventów. Doskonały warszawski aranżer i ZAWSZE niekomercyjny producent. Jest chyba najbardziej oryginalnym i szanowanym polskim artystą tworzącym elektroniczną muzykę opartą na klubowych rytmach. Uwielbienie do minimal techno.

DJ Sets :

Nakadia (TAI)
"Tajska królowa Techno" zapracowała na swój przydomek grając na scenach 57 państw świata. Mówią że "mieszka" w samolocie. Kilka miesięcy w roku spędza w Berlinie tworząc deep house, tech-house i minimal techno.

Chris Sadler (GB)
brytyjczyk który pokochał Pragę. Angielski Magazyn Mixmag opisał go jako "epicentrum sceny dźwiękowej funky house". Na zamku zagra w gatunkach: techno, tech-house.

Robbie&Juvi (CZ)
bardzo pozytywny czeski duet. Ich występy Back 2 Back to interakcja z ludźmi w rytmach house, deep house, minimal.

Seb&Rodrigezz (PL)
znany wrocławski duet. Rezydenci wrocławskiego klubu Pralnia. Ponad 14 letnie doświadczenie djskie. Gatunek: deep house, tech house, electronic.

Furrier (PL)
raciborski rezydent wszystkich imprez electro. Gatunek: deep house, tech house, electronic.

Dużo atrakcji będziemy dodawać w trakcie - inwencja pozytywnych ludzi nas wciąż zaskakuje...
INTRO Festival po raz trzeci.

Więcej info na:
fanpage - https://www.facebook.com/intro.festival.poland/
event - https://www.facebook.com/events/1544146235885322/

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK