Biletomat Festivals QueFestival 2019

Festivals: QueFestival 2019

Tickets for festival

QueFestival 2019

date

Sat, 19 October 2019 time 18:00

venue

Spodek
aleja Korfantego 35, Katowice

promotor

MegaClub Events

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


I pula

Pool available after the pool is sold out:
Sun, 20 jan 2019 19:42

od 99 PLN

Sold out 

📄QueFestival 2019

Quebonafide, Tommy Cash, ALLJ aka Sayonara Boy, Kartky, PLANBE, Filipek, Guzior, Deys, Szopeen, Jeden, Bokun, Przyłu & VBS, Szesnasty, Piotr Cartman, Szymi Szyms, Warmup, Eldzhey, Tommy Cash

 

MegaClub Events przy współpracy z QueQuality, zaprasza na największy QUEFESTIWAL w historii. Tegoroczna – Czwarta edycja odbędzie się 19 października 2019 w samym sercu Katowic w legendarnym Spodku.

2 muzyczne sceny
Całe QueQuality oraz goście z Polski i Zagranicy

W ten wyjątkowy wieczór, na 2 scenach w jedynym i niepowtarzalnym koncercie, usłyszymy wszystkich artystów QueQuality- wytwórni, która jak żadna inna ,w błyskawicznym czasie, nie tyle zadomowiła się na rynku, co szturmem wdarła się na czołowe pozycje, wyznaczając trendy za którymi podąża konkurencja. Milion subskrybentów na kanale YT, multiplatynowe wyróżnienia dla Quebonafide (najpopularniejszy artysta w Polsce minionego roku!),wprowadzenie do rapgry szeregu nowych twarzy, prowadzących dziś udane kariery, to tylko wierzchołek góry lodowej.

Oprócz reprezentantów QueQuality wystąpią zaproszeni specjalnie na ten wieczór goście z Polski, którzy od wielu lat rozgrzewają do czerwoności rodzimą publiczność, a także artyści zza granicy, którzy dla zaostrzenia apetytu, będą ujawniani stopniowo!
Artyści zaprezentują premierowo materiały ze swoich najnowszych albumów, ale nie zabraknie też oczywiście największych hitów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#Quefestiwal

19.10.2019
Katowice, Spodek
otwarcie bram 16:00
start 18:00
zakończenie 02:00

Ważne informacje:

Impreza bez ograniczeń wiekowych.
Osoby poniżej 16 roku życia wyłącznie pod opieką osoby pełnoletniej.

Od 16 lat (rocznikowo) - wymagane jest pisemna zgoda rodzica lub prawnego opiekuna. wzór do wydrukowania dostępny na stronach punktów sprzedaży.

link do Upoważnienia: goo.gl/3i46aa

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK