Biletomat Festiwale Katowice QueFestival 2019

Festiwale: QueFestival 2019

Tickets for festiwal

QueFestival 2019

date

So, 19 Październik 2019 time 18:00

venue

Spodek
aleja Korfantego 35, Katowice

promotor

MegaClub Events

Tickets


I pula

dostępna do wyczerpania,
najpóźniej do
Nd, 20 sty 2019 19:42

od 99 PLN

Sold outIII pula

dostępna po wyczerpaniu:
II pula

od 99 PLN

Buy ticket


Gallery (zoom)

 

📄QueFestival 2019

MegaClub Events przy współpracy z QueQuality, zaprasza na największy QUEFESTIWAL w historii. Tegoroczna – Czwarta edycja odbędzie się 19 października 2019 w samym sercu Katowic w legendarnym Spodku.

2 muzyczne sceny
Całe QueQuality oraz goście z Polski i Zagranicy

W ten wyjątkowy wieczór, na 2 scenach w jedynym i niepowtarzalnym koncercie, usłyszymy wszystkich artystów QueQuality- wytwórni, która jak żadna inna ,w błyskawicznym czasie, nie tyle zadomowiła się na rynku, co szturmem wdarła się na czołowe pozycje, wyznaczając trendy za którymi podąża konkurencja. Milion subskrybentów na kanale YT, multiplatynowe wyróżnienia dla Quebonafide (najpopularniejszy artysta w Polsce minionego roku!),wprowadzenie do rapgry szeregu nowych twarzy, prowadzących dziś udane kariery, to tylko wierzchołek góry lodowej.

Oprócz reprezentantów QueQuality wystąpią zaproszeni specjalnie na ten wieczór goście z Polski, którzy od wielu lat rozgrzewają do czerwoności rodzimą publiczność, a także artyści zza granicy, którzy dla zaostrzenia apetytu, będą ujawniani stopniowo!
Artyści zaprezentują premierowo materiały ze swoich najnowszych albumów, ale nie zabraknie też oczywiście największych hitów.

#Quefestiwal

19.10.2019
Katowice, Spodek
otwarcie bram 16:00
start 18:00
zakończenie 02:00

Ważne informacje:

Impreza bez ograniczeń wiekowych.
Osoby poniżej 16 roku życia wyłącznie pod opieką osoby pełnoletniej.

Od 16 lat (rocznikowo) - wymagane jest pisemna zgoda rodzica lub prawnego opiekuna. wzór do wydrukowania dostępny na stronach punktów sprzedaży.

link do Upoważnienia: goo.gl/3i46aa

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.