Biletomat Hip Hop / Reggae Sokół | Lublin

Hip Hop / Reggae: Sokół | Lublin

Tickets for Hip Hop / Reggae

Sokół | Lublin

date

Sat, 25 June 2022 time 21:00

venue

Plener
Al. Józefa Piłsudskiego 22, 20-406 Lublin

promotor

Distorted Agency

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

available to
Wed, 22 jun 2022 23:59

79 PLN

Sold out


Standard

II Pula

available to
Thu, 23 jun 2022 23:59

89 PLN

Sold out


Standard

III Pula

available to
Fri, 24 jun 2022 21:00

99 PLN

Sold out


Standard

W dniu koncertu

available to
Sat, 25 jun 2022 20:00

109 PLN

Sold out 

📄Kup bilet na koncert Sokoła 25 czerwca w Lublinie!

Sokół

Bramka: 19:00
Start koncertu: 21:00

Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Sokół wraca do Lublina na ekskluzywny koncert w związku z wydaniem płyty „NIC”. Oprócz nowości ze świetnie przyjętego nowego materiału na koncercie możemy spodziewać się nieśmiertelnych klasyków.

Wojtek Sokół to jeden z najprężniej działających artystów na polskiej scenie rapowej, na której jest aktywny już od 20 lat. Pierwsze formacje, które współtworzył pod koniec lat dziewięćdziesiątych – TPWC, ZIP Skład i WWO – oraz ich ówczesne produkcje, raz na zawsze określiły kanon polskiego hip-hopu. Dla Sokoła nie istnieją zamknięte ramy gatunkowe. Jest eksperymentatorem, który wiersze Różewicza czy Wyspiańskiego interpretuje z taką samą wrażliwością i celnością co uliczne historie z mrocznych obszarów wielkiego miasta. Raz refleksja i introspekcja, raz wciągająca fabularna narracja – niezależnie od przyjętej formuły Sokół artystycznie wymyka się jakiejkolwiek oczywistości. Mocny język jego tekstów zawsze miesza się z rozległymi inspiracjami i bogactwem anegdot.

Sokół – jedna z najmocniejszych osobowości na scenie muzycznej i niekwestionowany pionier polskiego rapu – przedstawia swoją drugą solową płytę. Obecny na muzycznej scenie od ponad dwóch dekad, jest jedną z postaci, która ukształtowała jego lokalne brzmienie. Od początku swojej kariery przyzwyczaił odbiorców do nieszablonowego myślenia. Nowa płyta „NIC” to aż siedemnaście, a w specjalnej preorderowej wersji Deluxe Plus, dziewiętnaście premierowych utworów Sokoła.

Różnorodność, jaką słuchacze mogą odnaleźć na tym albumie potwierdza, że jedynym, czego można się po Sokole spodziewać jest nieprzewidywalność i najwyższa jakość. Raper do momentu premiery nie zdradzał zbyt wiele o albumie pozwalając singlom mówić za siebie. Artysta prezentuje swój premierowy materiał bez dodatkowego komentarza. Dobór gości, których Sokół zaprosił do udziału, podkreśla nieoczywisty wymiar materiału: Fasolki, ZIP Skład, Pezet, Quebonafide, Szpaku, Sarius, Hodak, sample Bajmu, podobnie jak producenckie grono zaangażowane do stworzenia muzycznej warstwy płyty: Lanek, Steez83, Duit, DJ B, Zeppy Zep, Sampler Orchestra obok Shuko czy Magiery.

Zalecamy zakup biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży.

Poprzez kupno wejściówek z innych źródeł i od osób trzecich narażacie się Państwo na oszustwo.

Osoby, które w dniu koncertu mają ukończone 15 lat (ale nie mają ukończone 18 lat) mogą wejść na koncert za pisemną zgodą rodziców/opiekunów prawnych. Osoby, które w dniu koncertu nie mają ukończonych 15 lat mogą wejść na koncert wyłącznie pod opieką osoby dorosłej wskazanej przez rodziców/opiekunów prawnych i za ich pisemna zgodą.

WZÓR ZGODY:https://tinyurl.com/formularz-zgoda

REGULAMIN:https://tinyurl.com/regulamin-DA

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl! 


Looking for similar events elsewhere? Check out the:

Bilety Kolekcjonerskie