Biletomat Events MANUEL TUR - ELECTRONIQUE START OF SUMMER

Events: MANUEL TUR - ELECTRONIQUE START OF SUMMER

Tickets for event

MANUEL TUR - ELECTRONIQUE START OF SUMMER

date

Sat, 27 June 2015 time 22:00

venue

B90
Ul. Elektryków, 16-061 Gdańsk

promotor

Sopocka Odessa

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Sat, 27 jun 2015 17:00

15 PLN

Sold out 

📄MANUEL TUR w B90!

MANUEL TUR (Freerange Rec.)
TOM GLASS
PARYSS
TWEEN

MANUEL TUR (Freerange Rec.)

Manuel Tur - cudowne dziecko pochodzące z niemieckiego Essen i jedno z najgłośniejszych nazwisk na światowej scenie muzyki elektronicznej. Mając 21 lat osiągnął to, czego inni nie mogą osiągnąć latami - nagrywa dla najlepszych europejskich wytwórni, takich jak Freerange, należącej do Jimpstera, Compost, Poker Flat, Systematic, 2020 Vision lub Ovum. Poza tym występuje w najlepszych klubach na całym świecie i każde jego kolejne wydawnictwo odbija się „w światku” szerokim echem.

W 2009 był nominowany w kategorii “Best Deep House Artist" i "Best Deep House Track" na Beatport Annual Awards. Jego debiutancki album "0201" wygrał w kategorii "Album of the year" w magazynie DJ Mag. Nieistniejący już magazyn IDJ nazwał go "majestatycznym debiutem" i dał mu ocenę 10/10 a niemiecki magazyn De:Bug nazwał go albumem roku jeszcze zanim koniec roku nastąpił..

Jego poprzedni album "Es Cub", wydany w 2014 roku, został określony jako "najbardziej urzekająca kolekcja housowych utworów tego roku" w prestiżowym magazynie Resident Advisor. W swojej karierze remixował takich artystów jak np. Solomun, Phonique, Nick Holder, Jazzanova, D'Julz i Jimpster.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK