Biletomat Events Warszawa Guy J @ 1500m2 - Angelo Mike & Leon Golden Anniversary

Events: Guy J @ 1500m2 - Angelo Mike & Leon Golden Anniversary

Tickets for event

Guy J @ 1500m2 - Angelo Mike & Leon Golden Anniversary

date

Fri, 06 May 2016 time 22:00

venue

1500m2 do wynajęcia
Ul. Emilii Plater 29, 00-688 Warszawa

promotor

1500m2

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

available to
Fri, 06 may 2016 16:00

30 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Guy J powraca do 1500m2

Guy J (Bedrock, Lost&Found)
Angelo Mike
Leon

20 i 15 lat za deckami to jednak nie mało..
Sami nie wiemy kiedy to zleciało, ale wiemy jedno, że był to genialny czas, który przeżyliśmy głównie dzięki Wam. Setki imprez, setów, wspaniałych artystów, uniesień, pięknych poranków i niedzielnych kaców.

Zabrzmiało trochę jak pożegnanie, ale zapewniamy, że tak nie jest:) Po prostu postanowiliśmy uczcić razem z Wami nasze dwudziestolecie i piętnastolecie za deckami i zaprosić z tej okazji artystę, który od dawna jest jednym z naszych faworytów - Guy J!

Muzyk, którego hipnotyczne dźwięki gra w swoich setach cały progresywny świat na czele z John’em Digweed’em i Hernan’em Cattaneo. Dj, który ostatnimi swoimi występami w Warszawie potwierdził, że należy mu się miano czołowego artysty hipnotycznej elektroniki. Również nie pamiętam, aby nasze wspólne sety zagrane były bez przynajmniej jednego, a często kilku tracków produkcji Guy’a.
Jednym słowem muzyczny geniusz i wspaniały człowiek.

Poza Guy’em towarzyszyć nam będą na scenie artyści, którzy poza tym, że są naszymi przyjaciółmi i kolegami, stanowią elitę dj’ską tego kraju. Zapowiada się niezła biba, zatem zapraszamy, bo będzie to jedna z najlepszych imprez tego roku:)

Do zobaczenia!
Jarek i Leon

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK