Biletomat Events One Night In Sopot pres. Kas:st live

Events: One Night In Sopot pres. Kas:st live

Tickets for event

One Night In Sopot pres. Kas:st live

date

Sat, 12 October 2019 time 23:00

venue

Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, Sopot

promotor

Kulturalna Zieliński sp.j

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Sat, 12 oct 2019 20:00

25 PLN

Sold out 

📄One Night In Sopot pres. Kas:st live

Kas:st, Marboc, Cranz, Creamer, KEMOT


Klub Sfinks700 prezentuje:
☾One Night In Sopot w/ Kas:st live

Możesz nie wierzyć, jeśli tego nie widziałeś. Możesz nie wierzyć jeśli tego nie przeżyłaś. Ale łatwo to naprawić. Wystarczy odpowiedzieć na zew, który co miesiąc rozchodzi się po Sopocie. Wystarczy wsłuchać się w nieuchwytne dla większości dzwony, które rozbrzmiewają, gdy w świątyni rozpoczyna się msza. Miarowe dudnienie, które bardziej czuć niż słychać. Zawsze wtedy, gdy nadchodzi ta jedna, jedyna, dziwna noc - One Night in Sopot.

Na głównej scenie wysublimowane, doskonale wyselekcjonowane techno, miarowy rytm obudowany elektronicznym szkieletem od którego iskrzy powietrze. Kas:st, mistrzowie hipnotycznego tempa przeprowadzą Cię przez muzyczną mszę tak, że będziesz chcieć więcej. Doskonałe wyczucie atmosfery i odważna, nietuzinkowa selekcja - nie zejdziesz z parkietu nawet jeśli chcesz. O resztę ceremonii zadba Marboc i Cranz.

Na fontannie trochę spokojniej - eteryczny, pompujący house da odetchnąć na chwilę od kawalkady dźwięków z maina i pozwoli odpłynąć do spokojnej, słonecznej krainy czystej przyjemności.

Możesz mówić, że to nie dla Ciebie, że nie chcesz próbować. Ale możesz też przyjść, i zobaczyć, że to nieprawda. Że ta jedna, jedyna noc czeka na Ciebie tak jak my, co miesiąc na nią.

http://soundcloud.com/kasstechno
http://www.residentadvisor.net/dj/kasst


🌑🌘🌗🌖🌓🌒🌑


➤MAIN ONE NIGHT IN SOPOT
☄ Kas:st live (Flyance Records)
☄ Marboc
☄ Cranz


➤ Fountain:
♔ Creamer - Tomasz Kramer
♔ KEMOT


Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK