Biletomat Events LET IT ROLL On Tour

Events: LET IT ROLL On Tour

Tickets for event

LET IT ROLL On Tour

date

Sat, 28 November 2015 time 21:00

venue

Fabryka
Zabłocie 23, 30-701 Kraków

promotor

GAFFA PRODUCTION SPÓŁKA Z O.O

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Fri, 27 nov 2015 23:59

66 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄LET IT ROLL On Tour powraca do Krakowa

ED RUSH & OPTICAL
("No Cure" LP Album Launch Party)
BAD COMPANY UK
One Way / Gruesome / Suki / Thiew & N.Force
Elektro Moon Vision

Powoli opada kurz po tegorocznym letnim festiwalu LET IT ROLL Summer 2015, ale my nie zwalniamy tempa! W Andrzejkową noc spotkamy się ponownie w przestrzeni byłej fabryki Miraculum!

Mamy dla Was trzy legendy drumandbass!! Dwie z nich zaprezentują swój materiał z nadchodzącego wielkimi krokami albumu (słyszeliśmy go już i uwierzcie – pospadały nam buty z wrażenia). Trzecia – zabierze nas w przepiękną podróż po tym co najlepszego wydarzyło w ciągu ostatnich dwudziestu lat w muzyce drumandbass.

Czekają na Was specjalne dekoracje, mecha-roboty, wizualizacje, zapierające dech w piersiach nagłośnienie i to co najważniejsze – super atmosfera!! Będzie to jednocześnie ostatnia, pożegnalna impreza dnb w legendarnej przestrzeni klubu Fabryka.

★ ED RUSH & OPTICAL ★
("No Cure" LP Album Launch Party)

★ BAD COMPANY UK ★


★ One Way / Gruesome / Suki / Thiew & N.Force ★
★ Elektro Moon Vision ★


WAŻNE – osoby, które zakupiły bilety na poprzednią edycję LET IT ROLL On Tour (18.04.2015), otrzymają specjalne kody rabatowe, uprawniające do zakupu 50% tańszych biletów na obecne wydarzenie. Bądźcie czujni!


ED RUSH & OPTICAL

Tego duetu artystów chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Właściciele wytwórni Virus Records. Twórcy takich parkietowych killerów jak „Chubrub”, "Gasmask" czy „Pac-man”. Odpowiedzialni za rozwój mrocznej odmiany drumandbass. Jedni z najlepszych technicznie didżejów, znani z niesamowitej selekcji kawałków w swoich setach. LET IT ROLL On Tour w Krakowie będzie jednym z przystanków podczas ich trasy "No Cure" LP Album Launch Parties, promującej ich najnowszy album! Słyszeliśmy go i uwierzcie nam - te kawałki porządnie zatrzęsą murami Fabryki.

BAD COMPANY

Wszystko zaczął Maldini i dBridge jako Future Forces Inc. Fresh nazywał się wtedy Absolut Zero. W 1998 roku połączyli siły z Vegas i zadebiutowali jako BAD COMPANY. Ciężko wyobrazić sobie lepszy numer na debiut niż „The Nine”. Kolejne wydawnictwa: EP-ka „Fear” i singiel „The Pulse” to kawał historii drumandbass. Dziesiątki świetnych singli, cztery wydane albumy, po czym w 2005 roku grupa praktycznie zniknęła. DJ Fresh postanowił pójść (nie od razu) w mainstream. Dorobił się nawet prawdziwego radiowego hitu „Hot Right Now”. dBridge założył wytwórnię Exit Records i tworzy dosyć ciekawe rzeczy typu „Wonder Where”. Maldini i Vegas kontynuowali działalność jako Bad Company UK. Założyli wytwórnię Bad Taste Recordings. Później był jeszcze projekt Blokhe4d, wspólne z szwajcarskim producentem o ksywie Uman.

A znany wszystkim skrót )E|3( pochodzi z okładki pierwszego singla. Jest niczym innym jak jak lustrzanym odbiciem liter BC.

Jako support zagrają didżeje związani z LET IT ROLL - Polskę reprezentować będzie duet One Way oraz Gruesome, Czechy: Suki oraz Thiew & N.Force. O oprawę wizualną zadbają Elektro Moon Vision.

Widzimy się 28 listopada w Krakowie!

Zamow bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK