Biletomat Events Michael Mayer

Events: Michael Mayer

Tickets for event

Michael Mayer

date

Sat, 11 February 2017 time 22:00

venue

Prozak 2.0
pl. Dominikański 6, 31-043 Kraków

promotor

Prozak 2.0

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Wed, 25 jan 2017 12:14

25 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Mon, 06 feb 2017 17:25

30 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Sat, 11 feb 2017 16:00

35 PLN

Sold out 

📄Czy MIchael Mayer pobije nowy rekord grania w Prozak 2.0?

Michael Mayer

Dla wszystkich posiadaczy kart klubowych kupujących bilet w przedsprzedaży - kwota wydana na jego zakup jest kwotą do wykorzystania na barze.

Chciałoby się powiedzieć, że rok bez Michael Mayera to rok stracony! Dlatego 2017 nie mógł się zacząć inaczej niż wizytą współwłaściciela Kompakt Records!

Jego dwie ostatnie wizyty w 2.0 to DJ'skie maratony, które trwały prawie po 10 godzin i które upewniły nas w przekonaniu, że Mayer to jedna z największych gwiazd i symboli współczesnej muzyki elektronicznej.

Mimo, że jak sam mówi, produkcja muzyki to tylko jego hobby, Mayerowy dorobek nigdy nie odbiegał poziomem od pozostałych Kompaktowych wydawnictw. Jego ostatni album „&” to zbiór kolaboracji, w którym pokazuję, że jak na właściciela wytwórni przystało, ma świetne ucho i niesamowity talent do dobierania i wynajdywania nowych artystów. Czy będzie to najdłuższa impreza sezonu? Tego nie wiemy, ale lepiej ubierzcie wygodne buty i poza sobotnią nocą zarezerwujcie sobie także niedzielny poranek :)

Jak mówi Mayer: "Jedyną rzeczą, której się trzymam jest tempo 4/4. Reszta zdarza się spontanicznie. Uwielbiam głębszą stronę muzyki, ale lubię też surowego kopa. Oczywiście w trakcie seta wplatam popowe momenty – trudno by kilkugodzinny set był tylko mechanicznym popisem. Lubię, gdy moje sety i tym samym wieczór mają jakaś progresję. Lubię powoli rozkręcać ludzi, a na koniec zwykle gram coś, co można nucić w drodze do domu.” Co będziemy nucić w tym roku? - Przekonacie się 11.02!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!