Biletomat Events TAMA pres. Acid Plant w/ DJ Bone

Events: TAMA pres. Acid Plant w/ DJ Bone

Tickets for event

TAMA pres. Acid Plant w/ DJ Bone

date

Fri, 27 October 2017 time 23:00

venue

Tama
Ul. Niezłomnych 2, 61-894 Poznań

promotor

Sztama Projekt Sp. z o.o.

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Fri, 20 oct 2017 23:59

20 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Fri, 27 oct 2017 16:00

25 PLN

Sold out 

📄TAMA pres. Acid Plant w/ DJ Bone

DJ Bone (Subject Detroit)
Feelaz (Tama/Acid Plant)
Prince Polo B2B Elvira (Rewir)
MumCL B2B Kabel (Rewir)

DJ Bone to artysta absolutnie przesiąknięty miastem, z którego pochodzi, które kocha i którym żyje… Detroit, bo oczywiście o nim mowa, ukształtowało go pod wieloma względami, nadając jego ścieżce artystycznej niepodrabialny stempel D! To kultowe audycje radiowe Electrifyin’ Mojo & młodego Jeff Mills’a aka The Wizzard oraz wizyty w legendarnym Music Institute były dla niego inspiracją i wskazały drogę, którą nieprzerwanie podąża po dziś dzień. Od ponad 20 lat regularnie wydaje świetne produkcje w takich labelach jak Metroplex, Molecular czy Leftroom, a większość świadomie w swoim labelu Subject Detroit, którego nazwa oczywiście nie jest przypadkowa. Jednak DJ Bone to przede wszystkim wybitny DJ, o czym świadczy chociażby historia jego pierwszego bookingu zagranicznego. Laurent Garnier usłyszawszy Bone’a na żywo w Detroit w 1996 roku, natychmiast zaprosił go do paryskiego klubu Rex, po czym wieść o jego nieprzeciętnych umiejętnościach za gramofonami szybko rozniosła się po Starym Kontynencie i odtąd jego kariera nabrała tempa. Dziś jego nazwisko jest nieodłączną częścią line-up’ów najważniejszych festiwali i klubów na całym świecie, a grono fanów zahipnotyzowanych jego stylem stale rośnie. Bone od samego początku podąża własną ścieżką i kultywuje swoją stylistykę, dzięki czemu nie jest podatny na sztucznie kreowane mody i trendy. Adekwatnym podsumowaniem tego artysty niech będzie tytuł pięknego albumu jaki wydał na początku roku jako Differ-Ent - „It’s Good To Be Differ-Ent!”
Za intro tej nocy odpowiedzialny będzie kolektyw Rewir w składzie MumCL B2B Kabel oraz Prince Polo B2B Elvira, a poranek poprowadzi rezydent Tamy oraz gospodarz cyklu Acid Plant - Feelaz.

DJ Bone (Subject Detroit)
Feelaz (Tama/Acid Plant)
Prince Polo B2B Elvira (Rewir)
MumCL B2B Kabel (Rewir)

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK