Biletomat Events Poznań TAMA pres. Acid Plant w DJ Rolando

Events: TAMA pres. Acid Plant w DJ Rolando

Tickets for event

TAMA pres. Acid Plant w DJ Rolando

date

Sat, 23 September 2017 time 23:00

venue

Tama
Ul. Niezłomnych 2, 61-894 Poznań

promotor

Sztama Projekt Sp. z o.o.

Tickets


Early Birds

I pula

available to
Thu, 07 sep 2017 23:59

20 PLN

Sold out


Standard

II pula

available to
Sun, 17 sep 2017 23:59

25 PLN

Sold out


Standard

III pula

available to
Sat, 23 sep 2017 16:00

30 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄TAMA pres. Acid Plant w DJ Rolando

TAMA pres. Acid Plant w DJ Rolando

Tama, Niezłomnych 2
23.09/23:00

DJ Rolando (Underground Resistance, Ostgut Ton)
SUPPORT:
Feelaz B2B Sin (Tama)
Audiorotax

DJ Rolando aka The Aztec Mystic to dla całego pokolenia klubowiczów postać wręcz mistyczna, a to oczywiście za sprawą numeru „Jaguar”, jednego z największych hitów w historii muzyki klubowej. Ale Rolando to przede wszystkim wybitny DJ, który od połowy lat 90’ występuje regularnie w najważniejszych klubach świata. Nieśmiertelny utwór, grany ponad wszelkimi podziałami przez wszystkich największych DJ-ów z całą pewnością pomógł otworzyć niejedne drzwi, ale to właśnie wyjątkowemu stylowi mixowania na pograniczu techno i house Roland Rocha zawdzięcza to, że jest po tylu latach wciąż w grze!

Przez pierwsze lata działalności kojarzony był przede wszystkim jako członek założonego przez Mad Mike Banks’a kolektywu Submerge/Underground Resistance, ale od kiedy mieszka w Europie jest głównie związany z kolejną mekką techno - berlińskim klubem Berghain oraz należącym do niego labelem Ostgut Ton. Lista artystów, których remiksował na przestrzeni lat również świadczy o wielkim szacunku jakim niezmiennie cieszy się na scenie klubowej. Skudge, D’Julz, Ben Sims, Marcel Dettmann, Exium, Slam czy legendarny Kraftwerk pukali do drzwi DJ-a Rolando o reinterpretacje swoich utworów. Jesteśmy tym bardziej szczęśliwi, że udało nam się go zaprosić na premierowy występ w Polsce właśnie podczas inauguracji nowego cyklu odbywającego się w Tamie - Acid Plant! Support zapewnią winylowi wyjadacze Feelaz B2B Sin oraz Audiorotax.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.