Biletomat Events Poznań Techno Bunker pres. Bear'lin Station w / Introversion / Thomas Luke

Events: Techno Bunker pres. Bear'lin Station w / Introversion / Thomas Luke

Tickets for event

Techno Bunker pres. Bear'lin Station w / Introversion / Thomas Luke

date

Sat, 17 March 2018 time 22:00

venue

Schron
Kościuszki 68, 61-818 Poznań

promotor

The Bunkier

Tickets


Standard

I pula

available to
Sat, 17 mar 2018 18:00

25 PLN

Sold out


Gallery (zoom) 

📄Techno Bunker pres. Bear'lin Station w / Introversion / Thomas Luke

Techno Bunker pres. Bear'lin Station w / Introversion / Thomas Luke

Rekruci,

Kiedy w lutym 1945 r. opadł kurz po bitwie o Poznań, zniszczenia zabudowy stolicy Wielkopolski sięgnęły 55%. Cytadela, ostatni punkt niemieckiego oporu, poddała się rankiem 23 lutego 1945 r., po pięciodniowym oblężeniu.

Dzisiaj załoga Techno Bunker wzywa Was do kolejnego szturmu na poznańskie fortyfikacje. Już 17 marca stanowiska bojowe klubu Schron obsadzi elitarny skład wirtuozów techno-oblężenia o międzynarodowych korzeniach – swoją reprezentację wystawią Berlin, Genewa i Warszawa oraz lokalne oddziały muzycznej partyzantki.

Ta wyjątkowa kolaboracja organizowana jest pod banderą showcase’u Bear'lin Station – kolektywu znajdującego się na silnej fali wznoszącej, który w niemieckojęzycznej części Europy wsławił się dowództwem w undergroundowych manewrach techno, prowadzonych m.in. w szwajcarskim rejonie Valais i w Genewie, a także na ziemiach berlińskich w takich lokalizacjach, jak Humboldthain Club czy VOID Berlin. Ich koncept opiera się na szybkiej ofensywie w tempie powyżej 130 bpm z silnym wsparciem ciężkiej artylerii i jednostek chemiczno-kwasowych.

Wykłady poprowadzą:
- Introversion – niezwykle utalentowany reprezentant młodego pokolenia, wydający w ARTS, a rezydujący w Berlinie. Po udanych manewrach na poligonach Warszawy i Wrocławia, swoje umiejętności zaprezentuje w Poznańskim Okręgu Wojskowym, serwując mocne, wyraziste dźwięki melodyjnego i melancholijnego industrialu z eksperymentalnym zacięciem. Sam o sobie pisze krótko: „Rough, melancholic, 90s Techno” – trzy epitety, które będziecie mogli odkryć w tysiącach różnych odcieni.
https://www.facebook.com/introversion.techno/
https://soundcloud.com/introversion_berlin

- Thomas Luke – filar załogi Techno Bunkra. Doskonale znany naszym rekrutom ze stale ewoluującej, mocnej, acidowej musztry, z każdym starciem zwiększa liczebność podążającego za nim plutonu. Jego ostatnie sukcesy na europejskich scenach zaowocowały m.in. nawiązaniem trwałego sojuszu z Bear’lin Station i niezapomnianym szturmem na wybrzeże Gdyńskie w Drugi DOM, a teraz przyszedł czas na Wielkopolskę.
https://www.facebook.com/DjThomasLuke/

Reszta ?
- TBA
- TBA
- TBA
- TBA

Zajęcia odbędą się na dwóch scenach, we właściwej dla Bunkra scenerii i zostaną podporządkowane ćwiczeniom praktyczno-taktycznym z przełamywania oporu i własnych barier.

Start: 22:00
End: do zakończenia oblężenia

Tix: TBA

Rules: Bronić Schronu do ostatniego żołnierza

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.